Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

27.11.2018

30 Eiropas bārmeņi sacentīsies par labākā Rīgas Melnā Balzama kokteiļa autora titulu

Pašmāju senākais un leģendārākais zīmols Rīgas Melnais Balzams gatavojas gada kulminācijas pasākumam – Rīgas Melnā Balzama globālajam kokteiļmeistarības kausam, kas pulcēs 30 labākos bārmeņus no 15 Eiropas valstīm. Sacensību uzvarētājs tiks noskaidrots ceturtdien, 29. novembrī, piešķirot tam 3000 eiro naudas balvu.

“Esam gandarīti par šā gada starptautiskā kausa izcīņu; jau vairākās valstīs ir norisinājušies sīvi bārmeņu cīniņi, tālāku ceļojuma biļetenu saņemot vien labākajiem no labākajiem,” norāda Rīgas Melnais Balzams globālais zīmola direktors Māris Kalniņš. “Šis sacensības ir īpašas, tās tik daudziem bārmeņiem visapkārt Eiropā palīdz izprast mūsu balzama maģiju, kā arī to, kā šis specifiskais dzēriens ir izmantojams mūsdienīgos kokteiļos,” atklāj Māris Kalniņš.

Kausa noslēguma pasākumam sarūpēta bagātīga programma; pirms bārmeņu sacensībām norisināsies īpaša meistarklase pasaules čempiona kokteiļmākslā Mario Hofferer vadībā. Tam sekos visu 30 bārmeņu pārbaudījums, prezentējot publikai savu redzējumu par labāko kokteli ar Rīgas Melno Balzamu. Starptautiska žūrija noteiks trīs labākos kokteiļus, kuru autori sacentīsies par labākā kokteiļa autora titulu vakara izskaņā. Kopējais starptautiskā kausa balvu fonds ir pieci tūkstoši eiro.

Pasākumu būs iespēja vērot arī tiešraidē zīmola mājaslapā www.rigablack.com vai arī “Rīgas Melnais Balzams” Facebook lapā.

“Šā gada sacensības būs tiešām saspringtas. Ir vairāki izcili kokteiļi, kas atceļojuši no Eiropas valstīm, lai gan esam diezgan pārliecināti arī par pašmāju puišu – Olympic Voodoo Casino bārmeņa Oļega Hindogina un divu bārmeņu noThe Left Doors bāra Artūra Osipāna un Alda Glodeņa gaidāmo sniegumu,” stāsta globālais zīmolu direktors.

Rīgas Melnā Balzama globālo kokteiļmeistarības kausu organizē Amber Beverage Group sadarbībā ar Latvijas Bārmeņu Federāciju. Šā gada žūrijas sastāvā ir 2013. gada pasaules čempione kokteiļmākslā uzvarētāja un pašreizējā Somijas Bārmeņu kluba prezidente Grēta Gronholma (Greta Gronholm),  Savoy Hotel bārmenis Juris Ķēniņš, Cocktails for You bloga līdzautors Edvīns Rudzinskis (Edvis Rudzinskas), kā arī pasaules čempions kokteiļmākslā 2017./2018. gadā Mario Hoferers (Mario Hofferer).


Sabīne Rutka

  

Vēl ziņas

Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!
Mājas Kafejnīcu Dienas sākas 29. jūnijā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts