Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

30.11.2010

Ziemas atlaižu lielveikals “Cenplēsis” Ķīpsalā – no 2. līdz 5. decembrim

Jau no 2. līdz 5. decembrim Ķīpsalā būs ziemas atlaižu lielveikals “Cenplēsis”, kas aicina par īpaši labām cenām iepirkties kāros un tos, kas jau savlaicīgi meklē īpašas Ziemassvētku dāvanas saviem tuviniekiem un draugiem.

Tā kā gadu mijas tuvošanās vienmēr saistās ar zināmiem izdevumiem, mūsdienu patēriņa varonis Cenplēsis parūpēsies par daudz patīkamākām cenām nekā ierasts un ļaus ietaupīt. Cenplēsis plēš trekno gadu cenas ar moto “Lēta cena labai precei!”

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā četras dienas dažādu nozaru uzņēmumi vienuviet izpārdos savus labākos ražojumus un pakalpojumus par neredzēti zemām cenām. Izstādē piedalīsies tādi uzņēmumi kā Axa, Azālija, Ādas dizains, Dona, Eko Lignum, Empire Baltic, Fly Vision, Forte, Gobelen City, gribudavanu.lv, Kailu Mitas, Kamelots, Krūzes NCD, Latcem, A/s Lauku Avīze, Liad Baltija, Madris, Makeover Point, Mella, Mežroze, OT Stils, Praga Lux, Rasta 1, shop.lv, Timer,  Vanesa, Viola Farma, Zvaigzne ABC un citas.

“Cenplēsis” plašā ekspozīcija būs veidota pēc nozarēm vairākās sadaļās: preces mājai, mēbeles un interjera preces, gaismas ķermeņi, lielā un mazā sadzīves tehnika; apģērbi, apavi un aksesuāri, grāmatas. No ļoti praktiskām lietām līdz rotām, no mīļām tradicionālām dāvanām līdz pavisam neierastām dāvanām, kas liek nedaudz padomāt un daudz smieties!

Ja Jaunā gada cepešus vēlaties gatavot no jauna iekārtotā virtuvē, tad der apsvērt virtuves iekārtas vai vismaz jaunas pannas iegādi. Ja Ziemassvētku vakariņām vajadzīga jauna porcelāna servīze vai viesistabai grezna lustra – nāc un izvēlies! Savukārt, ja kādai no Ziemassvētku dāvanām pērļu virtene, satīna gultas veļa vai zīda tērps būs vispiemērotākais, šeit to varēs iegādāties par neticamām cenām.

Ja dāvanas vēlaties pagatavot paši, Ķīpsalā varēs iegādāties pērlītes, akmentiņus un citus krikumus rotaslietu pagatavošanai. Protams, būs arī populārākā jaunākā literatūra, visdažādākās sveces, milzīgs kosmētisko līdzekļu piedāvājums un daudz, daudz kas cits. Vairāk info: http://www.cenplesis.lv

Šajās dienās Ķīpsalā varēs arī degustēt un iegādāties dažādus pašmāju gardumus un amatnieku izstrādājumus.

Darba laiks:
2.-3. decembris 11.00-19.00
4.-5. decembris 10.00-19.00

Biļetes cena: Ls 1
Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja – bez maksas.
Autostāvvieta – bez maksas.

Rīkotājs: Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1

Interesanti:
Krikumi rotaslietu pagatavošanai
Īstas Adventes sveces
Lieliski 2011. gada kalendāri par Ls 1
Mazais svētku alkometrs – Ls 29.90
Tvaika gludeklis – Ls 7
Dīvāns – Ls 125
Virtuves iekārta - Ls 259
20 minūšu izklaides lidojums – Ls 50

Papildu informācija:
Ilze Stebera, BT 1 sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 67065007, e-pasts: ilze.stebera@bt1.lv

Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore
Tālr.: 67065011, e-pasts: inese.libere@bt1.lv

  

Saistītie raksti

Gardās receptes brīvdienu maltītēm
Avokado un German Andress Kuoto Silva
KAS ĪSTI IR ROZĀ VĪNS VAI SĀRTVĪNS?
Kazas piens veselībai un skaistumam
45% Latvijas iedzīvotāji dienā izdzer pat līdz 6 tasēm tējas


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts