Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

08.01.2016

Iedvesmas lekcija par skriešanu ziemā un lauku labumu tirdziņš

Tiem, kam Jaunā gada apņemšanos sarakstā iekļauts veselīgs dzīvesveids, vairāk sporta un jo īpaši – skriešana, Kalnciema kvartāls jaunā gada sākumā piedāvā iedvesmas lekciju par to, kā sagatavoties skriešanai tai "nepiemērotos" laika apstākļos.

Sestdien, 9. janvārī, plkst. 12.00 Kalnciema kvartāla Vīnu veikala un kafejnīcas zālē jebkuram interesentam tiks sniegta iespēja uzzināt vairāk par skriešanu ziemā. 

Tā kā skriešanas sezona nebeidzas līdz ar vasaras beigām, bet turpinās visu gadu, mainoties vien uz bargākiem laika apstākļiem, nepieciešams padomāt arī par papildus ekipējumu, lai skrējēji var turpināt treniņus ierastajā svaigajā gaisā, nevis spiestā kārtā pārvietoties uz telpām. Par to, kā labāk skriet ziemā, bezmaksas seminārā skriešanas entuziastiem stāstīs maratonists Raimonds Soopargs. Ieeja - bez maksas!

Tikmēr Kalnciema kvartāla tirdziņā būs iespēja iegādāt iecienītos Latvijas zemnieku un mājražotāju labumus par īpašām akcijas cenām. Pēcsvētku laikā, kad ledusskapjos svilpo vējš, Kalnciema kvartāla pārtikas tirgotāji iepriecinās savus klientus ar atlaidēm un īpašām akcijām – pērc vienu, otrs par puscenu; pērc divus, trešais par brīvu; pērc vienu un saņem dāvanu – tas viss un vēl citi pārsteigumi tiks sarūpēti tirdziņa apmeklētājiem. Tirdziņa dienā akcijas dalībniekus varēs atpazīt pēc īpaša akcijas marķējuma iecienīto pārtikas tirgotāju stendos.


Luīze Pastore

  

Saistītie raksti

Mencas fileja ar tomātu mērci un makaroniem- recepte
Vietējie produkti valsts svētku galdam
Balzamiko etiķis
CompuCash: risinājums efektīvākam darbam un labākiem rezultātiem HORECA nozares uzņēmumiem
Veselīgs ēdiens nav dārgas salātlapas


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts