Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

30.05.2019

CompuCash: risinājums efektīvākam darbam un labākiem rezultātiem HORECA nozares uzņēmumiem

Kopš kases aparātu reformas iesākšanās jau pirms 10 gadiem, uzņēmējam arvien lielāku mulsumu izraisa noteikumu maiņa un prasības veikt jauninājumus esošajiem kases aparātiem un sistēmām. 

Ko izvēlēties? Kā savienot aparātu ar esošajām programmām? Vai tas vispār ir iespējams? 
Atbildes uz šiem jautājumiem sniedz NRDATA POS īpašnieks, nozares speciālists Nils Matisons.

Kopš 10. maija VID ir reģistrēta un sertificēta kases sistēma CompuCash. Īpaši ērti šo sistēmu izmantot ir HORECA nozares uzņēmumiem. Šī sertificētā kases sistēma restorāniem, bāriem un kafejnīcām ļauj darboties ne tikai ātrāk un ērtāk, bet arī daudz efektīvāk. Papildus uzņēmums piedāvā plašu klāstu ar rīkiem un uzskaites funkcijām, kas biznesa vadīšanu padara daudz caurskatāmāku.

No uzņēmuma vadības puses CompuCash ir daudz vērā ņemamu priekšrocību, piemēram, reāllaika pārbaude. Tas ļauj sistēmas informācijas paneli pārlūkot gan no telefona, gan planšetdatora neatkarīgi no atrašanās vietas, vienmēr esot lietas kursā par to, kas notiek uzņēmumā. Lai kontrolētu procesus un nepieļautu darbinieku negodprātību, CompuCash piedāvā arī video integrāciju, kas nodrošina tiešsaistes pārraudzību pār kases sistēmu un naudas faktisko apriti Papildus šim, sistēma veido atskaites un pārskatus par uzņēmuma darbību un jebkādiem interesējošajiem kritērijiem, piemēram, pārdošanas apjomu vai darbinieku nostrādāto darba laiku.

Arī no darbinieku puses CompuCash ir ērts rīks, lai organizētu darbu kafejnīcā , restorānā, sporta klubā vai jebkurā citā mazumtirdzniecības vietā. Sistēma ļauj plānot galdiņu izkārtojumu, interaktīvi sazināties viesmīļiem ar pavāriem, nodot pasūtījumu un pārraudzīt receptes ar rūpīgu precizitāti. Kases sistēmas priekšrocība ir iespēja sadalīt maksājumu daļās, savienot dažādas maksājumu metodes, lai pasūtījuma sadalīšana dažādiem klientiem būtu vēl ērtāka un ātrāka.

NRDATA speciālisti ir pieredzes bagāti un spēj operatīvi un kvalitatīvi nodrošināt pakalpojuma pielāgošanu ikvienam uzņēmumam, ņemot vērā individuālās īpašības un vajadzības. Naudas norēķini un uzskaites sistēma ir ļoti būtiska daļa no uzņēmuma efektīvas darbības, tāpēc uzticieties NRDATA POS un Jūsu uzņēmums būs drošās rokās! Piesakieties uz bezmaksas konsultāciju, zvanot uz +371 22522327 vai rakstot uz info@nrdata.lv, un mēs palīdzēsim nodrošināt labāko pakalpojumu tieši Jūsu biznesam!”

Par NRDATA POS:
NRDATA POS ir uzņēmums, kas jau daudzus gadus specializējas kases aparātu, POS sistēmu,  un noliktavas programmatūras nodrošināšanā. 
Uzņēmums piedāvā uzņēmumiem individuāli izstrādātus risinājumus, sertificētas kases sistēmas un noliktavu uzskaites sistēmas, kas ļauj sekot līdzi naudas plūsmai, plānot ieņēmumus un izdevumus ilgtermiņā. Individuāla pieeja un izpratne par dažādu nozaru specifiku palīdz nodrošināt augstākā līmeņa klientu apkalpošanu.

Plašākai informācijai:
Nils Matisons
SIA “NRDATA POS” īpašnieks
Tālr.: 22522327
e-pasts: info@nrdata.lv
https://www.nrdata.lv/  

Saistītie raksti

Kardiologs un saldējuma entuziasts ir izveidojis īpašu saldējumu
5. februārī norisināsies Lend to Learn
Zaļajā tējā cepts lasis no Džeimija Olivera recepšu krājumiem (recepte)
Padomi vasarīgu kūku pagatavošanai un trīs gardas receptes
Kā radīt Latte Art


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts