Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

11.06.2014

SIA ARKOLAT uzlabo servisu HoReCa nozares uzņēmumiem

Individuālie pasūtījumi
SIA Arkolat sadarbojas ar vairāk kā 200 dažādiem trauku, virtuves piederumu un profesionālās tehnikas ražotājiem visā pasaulē. Katrs HoReCa uzņēmums vēlas būt unikāls, tāpēc domājot par klientu vēlmēm, ir izveidota ērta individuālo pasūtījumu veikšanas sistēma. Tagad Jums ir iespējas būt atšķirīgam uzņēmumam un izcelties uz konkurentu fona. 

Paraugzālē ir labiekārtota individuālo pasūtījumu zona, kur ir izvietots plašs trauku, glāžu un galda piederumu paraugu klāsts, kā arī preču katalogi. Apskatot trauku paraugus un katalogus tiks veikta individuāla piedāvājuma sagatavošana, Jūsu unikālā, lābākā varianta piemeklēšana, tā pasūtīšana. 

Katram savs privātais aģents 
SIA Arkolat nodrošina HoReCa sektora uzņēmumiem pilna servisa apkalpošanu un katram klientam piedāvā privāto aģentu un beztermiņa līgumu.  Atbalstot nozari jaunajiem HoReCa projektiem tiek piedāvātas atlaides. Aģentu iespējams pieteikt zvanot pa tālruni  + 371 67629199 vai rakstot uz info@arkolat.lv 

Papildināts sortiments veikalā – noliktavā profesionāļiem

Veikals – noliktava ir plaši papildinājis sortimentu ar sezonai aktuālām lietām - vienreizējās lietošanas traukiem, salvetēm, svecēm, alus kausiem, profesionālajām pilnībā rūdītajā glāzēm, virtuves tehniku, jaunām trauku servīzēm, kas paredzētas tieši profesionālai lietošanai un daudzām citām noderīgām lietām mājas un profesionālai virtuvei. 


  

Veikals – noliktava laipni aicina privātpersonas un juridiskas personas, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus, viesnīcas un viesu namus, skolas un bērnudārzus. 

Plašs trauku un virtuves piederumu OUTLETS 
Veikala – noliktavas telpās durvis ir vēris arī plašs trauku un virtuves piederumu OUTLETS, kur atrodamas vairāk kā 700 dažādas noderīgas virtuves un interjera lietas par ievērojami zemākām cenām ar atlaidēm līdz pat 90%.  Patreiz, aktuālās akcijas skatīt šeit -   Arcolat

Interneta veikals profesionāļiem 
Iepirkties internetā,- tas ir ātri, ērti un izdevīgi. Nav jāstāv rindā, nav jātērē laiks staigāšanai pa veikaliem nepieciešamās lietas meklējumos. SIA ARKOLAT ir izveidojis ērtu pasūtījumu platformu internetā www.arkolat.lv 
Interneta veikalā klienti ērti var apskatīt sev nepieciešamos traukus,  virtuves piederumus un profesionālo virtuves aprīkojumu. Uzzināt par aktuālajām akciju precēm, kā arī veikt pasūtījumus, piegāde juridiskām personām ir bez maksas. 

Noma svētkiem 
SIA ARKOLAT trauku nomā tiek piedāvāti , gan trauki, glāzes, galda piederumi, gan tik ļoti banketiem noderīgas lietas kā galdi, krēsli, stāv galdi, elastīgie krēslu pārvalki, termosi, marmīti, perkulatori, ēdienu pārvadāšanas skapji, ledus transportēšanas konteineri, gāzes grili un nojumes.  

Trauku nomas interneta katalogu skatīt šeit - Arcolat nomaSIA ARKOLAT, Rīgā, Mūkusalas ielā 72b. arkolat.lv


Informācijas centrs: 67605430, info@arkolat.lv

  

Saistītie raksti

Gardas siera uzkodas no Farm Frites
Stand up bankets ar vīnu degustāciju 26.februārī
7 fakti, ko tu nezināji par kruasāniem
Horeca darbinieku biežāk gūtās traumas: pakrišana, sagriešanās, applaucēšanās
Uztura mācība- 5 veselīgi produkti, kurus jāēd ar mēru


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts