Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

12.11.2012

Prasme veidot attiecības – vērtība mūsdienās

Prasme veidot attiecības ir jālolo un regulāri jākopj, jo īpaši mūsdienās, kad darbu un atbildību daudzums padara mūs trauksmainākus, nervozākus, iespējams, ne tik jutīgus pret to, ko jūt un domā otrs cilvēks, arī mūsu bērni.

Padomu, kā rīkoties vienā vai otrā attiecību sarežģījumu brīdī, apkārt ir daudz, tomēr, lai mainītos pēc būtības ir nepieciešamas dziļākas zināšanas un izpratne par sekām, , kā mūsu rīcība ietekmē apkārtējo un jo īpaši bērnu tālāko uzvedību, kā emocijas ietekmē mūsu pašu veselību un kā sevi nešaustot, veidot veselīgas attiecības ar sevi, saviem apkārtējiem, ar savu ģimeni. 

Labas attiecības ļauj civēkam dzīvot laimīgāk, pilnvērtīgāk realizēt savu potenciālu un saglabāt veselību.

Lai veicinātu prasmi veidot labas attiecības, Rīgas Stradiņa universitātes mācībspēki, Psihosomatikas klīnikas ārsti psihoterapeiti, piedāvā ATTIECĪBU SKOLU – izglītojošas lekcijas vecākiem, vecvecākiem, audžuvecākiem, skolotājiem, bērnudārza audzinātājiem, mediķiem, sociālajiem darbiniekiem un skolu psihologiem, kā arī ikvienam, kuram interesē kā veidot emocionāli veselīgas attiecības ar bērnu, pašam ar sevi un apkārtējiem cilvēkiem.

2012. gada rudenī Attiecību skolā notiks trīs lekciju cikli: par bērnu pirmsskolas vecumā, par pusaudzi un lekciju cikls pieaugušajiem „Kā veidot attiecības ar dzīvi?”. 

Attiecību skolas lektori palīdzēs rast atbildes uz daudziem jautājumiem, to skaitā: Ko darīt ar mīļo, bet spuraino pusaudzi?, Kā palīdzēt bērnam uzvedības problēmu gadījumā?, Kā zināt, ka bērns ir pieaudzis, un nenodarīt pāri ar pārlieku lielām vecāku rūpēm?, Ko darīt, ja bērns ļoti daudz slimo – vai vainīgas var būt emocijas?”. 

Lekciju ciklā Par bērnu pirmsskolas vecumā iekļautas lekcijas: „Labākie vecāki pasaulē”, „Veselīgas attiecības ar bērnu”, „Vecākais bērns, vidējais, vai pastarītis”, „Bērns bieži slimo. Bērna uzvedības problēmas”, „Šķiršanās bērnam”, „Adopcija – kā labāk?”. 

Lekciju ciklā Par pusaudzi iekļautas lekcijas: „Vai pusaudzi var mainīt?”, „Kā saprast pusaudža emocijas?”, „Kā runāt ar pusaudzi?”, „Uzvedības problēmas pusaudzim”, „Kad bērns ir pieaudzis?”. 

Lekciju ciklā pieaugušajiem Kā veidot attiecības ar dzīvi iekļautas lekcijas: „Kā būt apmierinātam ar dzīvi?”, „Krīzes cilvēka dzīvē”, „Attiecības ar vecākiem”, „Problēmas darbā”, „Emocijas un seksualitāte – sieviete”, „Emocijas un seksualitāte – vīrietis”.

Šobrīd notiek lekciju cikls Kā veidot attiecības ar dzīvi otrdienās: 13. novembrī runāsim par problēmām darba vietā. Savukārt ceturtdienās gaidām vecākus, kuriem ir aktuāli jautājumi  par pirmsskolas vecuma bērniem, šo ceturtdien, 15. novembrī lekcija „Veselīgas attiecības ar bērnu”. Vienas lekcijas garums – no plkst. 18`30 līdz plkst. 20`00 (papildu laiks jautājumiem līdz plkst. 20`30).  

Plašāka informācija par Attiecību skolu un pieteikšanās: www.psihosomatika.lv, info@psihosomatika.lv, 67 625 655. 

  

Saistītie raksti

Pētījums: Šogad biežāk ceļot apņēmušies 38% Latvijas iedzīvotāju
Viesistaba kazarmās semināri aprīlī
Baltijas vīnzinis 2012 ir latvietis Jānis Kaļķis
Viesistabas kalendārs maijam un jūnijam
Topa viesnīcas EIROPĀ


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts