Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

14.03.2016

NRDATA POS: Planšete viesmīlim efektīvai restorāna vadībai

Restorāna virtuvē ir atrodama gan tās klasika, gan jūtams modernās virtuves eksperimentālais pieskāriens. Lai restorāns kļūtu par īsta gardēžu paradīzi, to vadītāji arvien biežāk ievieš viesmīļa pasūtījuma pieņemšanas planšetdatorus.

Mobila pasūtījumu pieņemšanas planšete ļauj viesmīlim pieņemt pasūtījumu, nodot ziņu virtuvei un izdrukāt pirmsčeku. 

Tajā iestatītā COMPUCASH programmatūra sniedz viesmīlim iespēju strādāt efektīvāk – eleganti apkalpot aizvien lielāku klientu skaitu. 

Viena pieskāriena attālumā bārmenim vai viesmīlim iespējams pieņemt pasūtījumu. Personālam nav jādodas uz virtuvi ar pasūtīto ēdienu sarakstu, jo to nosūtīšana uz bāra vai virtuves displeju notiek automātiski. Viesmīlis iespējams planšetē ne vien aplūkot informāciju par ēdiena sastāvdaļām, sadalīt galdiņa pasūtījumu uz vairākiem čekiem, ērti pārlūkot un papildināt atvērto galdiņu pasūtījumus, bet arī pārnest ēdienu no viena galdiņa uz citu.


Pilnīgi jaunais planšetdators ir ne tikai intuitīvi un viegli lietojams – tas ir līdz pēdējam sīkumam pārdomāts. Ar planšetē iestatītām COMPUCASH programmas funkcijām kļūst iespējams noformēto pasūtījumu nosūtīt uz virtuvi vai bāru. Restorāna vadības programma ir izstrādāta tā, lai planšete varētu perfekti sadarboties ar virtuves displeju, gan ar POS monitoru.

1. Ātrs savienojums augstai veiktspējai
Vienā pieskārienā iespējams ērti un viegli pieņemt viesa pasūtījumu – produktīvāk strādāt.

2. Radīts, lai draudzētos ar virtuvi
Tūlītēja viesa pasūtījuma nosūtīšana uz virtuvi vai bāru.

3. Bez vadiem, bez piepūles
Bezvadu sakaru kanāls nodrošina iespēju apkalpot viesus, kas izvēlējās baudīt ēdienu restorāna iekštelpās vai uz terases.

4. Taustāmi uzlabojumi bez atkārtotām darbībām
Viena no labākajām viesmīļa planšetes īpašībām ir tā spējas automātiski sagatavot rēķina informāciju norēķinu sistēmā, kā arī attālināti izdrukāt informatīvo čeku uz POS sistēmu.

Mūsu risinājumi ir pielāgoti atbilstoši Jūsu uzņēmējdarbības nozarei – vai tas būtu restorāns, kafejnīca vai bārs. NRDATA POS piedāvātie risinājumi pārklāj ēdināšanas uzņēmumā noritošo procesu ķēdi. Mūsu risinājumi nāk komplektā ar tehnisko iekārtu un saistītajiem konsultāciju, piegādes un uzraudzības pakalpojumiem.


Tel.: 27791593
E-pasts: info@nrdata.lv
  

Saistītie raksti

12.marts 18:00 Pavārkurss. Gruzijas virtuve Latvijas šefpavāra acīm
Ekoloģiskais vīns. Kas tas īsti ir?
Ielūdzam pavārus uz meistarklasi Gardās receptes itāļu tradīcijās
Nespresso Professinal- gardākā kafija
Piecas biežāk pieļautās kļūdas vistas cepeša gatavošanā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts