Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

27.08.2012

Mācību centrs „BUTS” aicina noņemt barjeras.

Kā apliecina vairums darba devēju, aizvien aktuālākas kļūst kvalitatīvas svešvalodu zināšanas. Ņemot vērā, ka tirgus aug un attīstās, tas jādara arī mums. Mācību centrs „BUTS”, Rīgā, Lāčplēša ielā 125, jebkuram interesentam nodrošinās iespēju apgūt un pilnveidot savas valodu prasmes ne tikai latviešu, krievu un angļu valodā, bet arī citās Baltijas jūras reģiona valstu valodās, tostarp zviedru, norvēģu un dāņu valodās.

Šobrīd darba tirgū īpaši būtiska loma tiek piešķirta angļu valodai, tomēr nedrīkst piemirst arī par krievu un latviešu lietišķās valodas būtiskumu. Zināmas priekšrocības vērojamas arī skandināvu valodu pratējiem, tādēļ mācību centra „BUTS” mācību metodiķi kopā ar pieredzējušiem pasniedzējiem izstrādājuši skandināvu valodu apmācību programmas, kas palīdzētu cilvēkiem maksimāli ātri integrēties darba vidē. Mācību programmu mērķis ir izglītošanās procesā ļaut izglītojamiem attīstīt kā runas prasmes un lietišķās valodas pielietojumu, tā arī klausīšanās, lasīšanas un rakstīšanas iemaņas. Lai mācību process nebūtu vienveidīgs, pedagogi izvēlēti pēc principa – krietna zināšanu bagāža, kreatīva pieeja, pozitīva attieksme, brīva komunikācija.

„Kā jau zināms, mēs attīstamies, mēs augam un līdz ar dažādu Eiropas Savienības robežu pazušanu, arī mums vēl aizvien jānoņem dažādas barjeras, kas diemžēl  joprojām ir ārkārtīgi aktuāla problēma sabiedrības vidū – valodas barjeras. Protams,  ne katrs no mums spēj kļūt par lingvistu, tomēr valodas prasmes mūs prezentē tikpat lielā mērā, kā apģērbs vai manieres. Ja cilvēki vēlas apgūt latviešu, angļu, krievu vai norvēģu valodu – ir īstais laiks to darīt! Valoda ir cilvēku košākā rota un tā ļauj mums sevi apliecināt!” savās domās dalās mācību centra „BUTS” profesionālās izaugsmes nodaļas komercvadītāja Ilze Nagle.

Angļu, krievu, latviešu, skandināvu, vācu un arī citu interesējošo valodu kursus iespējams apgūt sākot ar valodas pamatzināšām līdz pat dzimtās valodas iemaņu līmenim. Līdzšinējā pieredze un atsauksmes pierāda, ka iegūtās zināšanas mācību centra „BUTS” izglītojamiem nodrošina brīvas komunikācijas iespējas kā darba vidē, tā arī ceļojumos un neformālās tikšanās reizēs. Lai apliecinātu piedāvāto kursu netradicionalitāti, radošumu un pedagogu mācību metožu elastīgumu, „BUTS”, piesakoties uz svešvalodas kursiem augusta mēnesī, piedāvā saviem izglītojamiem vienu bezmaksas nodarbību.


  

Saistītie raksti

Gemoss grantu konkurss veselīgu, oriģinālu produktu ideju autoriem
Kādus produktus vislabāk ēst, lai sagatavotu organismu gada vēsajam laikam
11. februāris 18:00 Francijas klasiskās virtuves noslēpumi
Daži fakti par šampanieti
Inkomercs K ielūdz uz plašāko pārtikas izstādi Riga Food 2020


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts