Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

04.03.2013

“Latvijas balzams” paplašina dzirkstošā vīna dzēriena “Rīgas Dīva” līniju ar jaunu garšu

Pērn a/s “Latvijas balzams” ražotajam dzirkstošajam vīna dzērienam “Rīgas Dīva” izdevies iekarot 2 % tirgus daļu dzirkstošo vīnu segmentā, kopējam pārdošanas apjomam pārsniedzot plānoto vairāk nekā trīs ar pusi reizes. Turpinot šo veiksmes stāstu, vietējais ražotājs paplašina “Rīgas Dīvas” līniju ar jaunu garšu  “Rīgas Dīva Rose Fusion”. FOTO.

„Latvijas balzams” informē, ka kopumā 2012. gadā tika realizēti 1,92 miljoni pudeļu “Rīgas šampanieša” zīmola produktu, ieskaitot dzirkstošā vīna dzērienu „Rīgas Dīva”, kas ir par 11 % vairāk nekā 2011. gadā.

“Lēmums par “Rīgas Dīvas” līnijas attīstību tika pieņemts, galvenokārt balstoties uz pērn radīto dzērienu “Rīgas Dīva Gold Fusion” un “Rīgas Dīva Red Fusion” veiksmīgajiem pārdošanas rezultātiem. 

Jāsaka, ka šī produkta izaugsmes rādītāji vietējā tirgū ir bijuši veiksmīgi -  ieplānoto “Rīgas Dīvas” 72 tūkstošu pudeļu vietā pērn “Latvijas balzams” realizējis 255,5 tūkstošus šī dzēriena pudeļu jeb trīs ar pusi reizes vairāk par plānoto. 

Patērētāju atzinība motivēja mūs spert nākamo soli un radīt vēl vienu jaunu šī dzēriena garšu – Rose Fusion, ” saka “Latvijas balzams” Komunikācijas vadītāja Dana Hasana. 

Dzirkstošā vīna dzēriena “Rīgas Dīva” ražošana tika uzsākta 2012. gada maijā, patērētājiem piedāvājot divas garšas - “Rīgas Dīva Gold Fusion” un “Rīgas Dīva Red Fusion”. Laižot tirgū jauno produktu, tika prognozēts, ka tas sniegs iespēju uzņēmumam palielināt tirgus daļu dzirkstošo vīnu un šampaniešu kategorijās vismaz par 2 %. Kā apliecina pērnā gada jaunuma pārdošanas rezultāti, šo mērķi izdevās sasniegt astoņu mēnešu laikā. 

“Ņemot vērā augošo pieprasījumu pēc vieglajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē, raugāmies arī uz potenciālajiem “Rīgas Dīva” eksporta tirgiem.  Jau šobrīd mums ir uzsāktas sarunas ar partneriem ārvalstīs  par iespējamiem piegādes līgumiem.  Turklāt rozā vīni ir viena no aktuālākajām tendencēm alkohola ražošanas nozarē pašlaik”, turpina Dana Hasana.  

Jaunais produkts “Rīgas Dīva Rose Fusion” ir pussalds, dzirkstošs vīna dzēriens, kura maigo garšu veido augstas kvalitātes rozā vīns un muskatvīns. Tā buķetē ir jūtamas rožu, persiku, rozā greipfrūtu un maigas vaniļas notis, apvienotas gaisīgā kompozīcijā. “Rīgas Dīva” ir viens no “Rīgas šampanieša” zīmola produktiem. 

AS „Latvijas balzams” dzirkstošo vīnu ražo jau kopš 1952. gada, izmantojot klasisko šampanieša ražošanas metodi, kas paredz fermentāciju katrā no pudelēm atsevišķi. Kā arī „Latvijas balzamā” patentētu metodi, kas tiek izmantota, piemēram, „Rīgas Oriģinālā šampanieša” ražošanā, kad dabiskā fermentācija notiek īpašās tvertnēs. 


Dana Hasana


  

Saistītie raksti

Multipack. Iepakojumu materiāli, vienreizējie trauki - visplašākais sortiments (video)
Saldēti dārzeņi, augļi un ogas
JAUNUMS-APSKATIET VIESNĪCU TELEFONU APARĀTU KOLEKCIJU
Dabiski enerģijas stimulatori pēlēkajām rudens dienām
Bar departament - te kļūst par profesionāliem bārmeņiem!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts