Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

14.01.2015

Jaunais Nespresso by KitchenAid® kafijas aparāts ļauj iegūt izcilu kafiju brīnišķīgā veidā

Divi ikoniski zīmoli, ko raksturo precīza atbilstība standartiem, ir apvienojušies, lai radītu jaunu espresso kafijas aparātu, kas nodrošina izcilu sniegumu un klasisku dizainu. Iedvesmojoties no augstākās kvalitātes kafijas un sniedzot nevainojamu kafijas baudīšanas pieredzi, Nespresso speciālās zināšanas apvienojas ar zīmola KitchenAid® reputāciju kvalitatīvu elektroierīču ražošanā.

Jaunais kafijas aparāts pieejams ar vienkāršu uzpildīšanas sistēmu, kas darbojas ar elegantu, manuālu sviru un lietojams kopā ar kādu no divdesmit divām Nespresso izcilās Grands Crus kafijas sērijām.

Nespresso kafija tiek iegūta pasaules pazīstamākajos kafijas audzēšanas reģionos, kur ievāc vienu līdz divus procentus no pasaules labākajām zaļajām, negrauzdētajām kafijas pupiņām; tādējādi kafijas baudīšanas pieredzei tiek nodrošinātas augstākās kvalitātes kafijas pupiņas ar nepārprotamām un atšķirīgām garšas niansēm.

Spēcīgs 19 bāru spiediena sūknis nodrošina maksimālu garšas un aromāta ekstrahēšanu no kafijas, veidojot krēmīgu putu slānīti, kas ir viena no nevainojamas kafijas baudīšanas pieredzes pazīmēm, savukārt sildošais elements no nerūsējošā tērauda garantē precīzu temperatūras kontroli. 

Izņemamo 1,4 litru ūdens tvertni ir vienkārši piepildīt ar svaigu, filtrētu ūdeni un tīrīt.

Jaunais Nespresso by KitchenAid kafijas aparāts ir paredzēts, lai pagatavotu ristretto, espresso un lungo kafiju. Pagatavojamo daudzumu iespējams variēt no vienas līdz sešām krūzītēm; kafijas aparātam ir viegli pamanāms LED indikators, ierīce piedāvā tilpuma un kafijas stipruma izvēlņu klāstu atbilstoši dažādām gaumēm. Ātri uzsilstot līdz pat 25 sekundēm, šis aparāts būs ātra un lieliska izvēle steidzīgiem kafijas mīļotājiem.

Ērto automātisko strāvas izslēgšanās slēdzi iespējams pielāgot iestatījumiem - 9 minūtes, 30 minūtes, 2 stundas un 9 stundas. Lietoto kapsulu konteinerā var ievietot līdz pat 14 kapsulām, tādējādi samazinot tā iztukšošanas biežumu.

Pieejams ar alumīnija un lietiem cinka elementiem, jaunais KitchenAid® Nespresso kafijas aparāts tiek piedāvāts oniksa melnā (Onyx Black), cukurotu ābolu sarkanā (Candy Apple Red), imperatora sarkanā (Empire Red), sudrabotā (Medallion Silver), perlamutra (Frosted Pearl) un krēmkrāsas (Almond Cream) tonī.

Nespresso by KitchenAid® Latvijā

Plašajā Nepresso aparātu un kapsulu piedāvājumā, kafijas interneta-veikalā 19bar.eur atradīsiet arī šo aparātu.

Cena: 399 EUR
Nopērkāms no Februāra
www.19bar.eu
  

Saistītie raksti

Farm Frites un Haralds Saušs aicina apmeklēt meistarklases izstādē Rīga Food - Jaunākie produkti Jūsu ēdienkartē
Gardas siera uzkodas no Farm Frites
Izmēģiniet jaunu, ērti online programmu savam biznesam absolūti bezmaksas!
Baltic Beach Hotel pārsteigums: tikai līdz 14.aprīlim!
Oktobris - pastas mēnesis


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts