Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

06.04.2020

Uzņēmumu komandējumi ārkārtējās situācijas laikā


Lai nodrošinātu uzņēmējdarbības nepārtrauktību un līgumu izpildi ārkārtas situācijas laikā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra izsludinājusi iespēju Latvijas uzņēmējiem izņēmuma gadījumos doties komandējumos.

"Saskaņā ar 2020. gada 12. marta Ministru kabineta rīkojumu Nr. 103 par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, satiksmes ministrs var izdarīt izņēmumus, piešķirot atļaujas izpildīt starptautiskos pasažieru pārvadājumus ārkārtējās situācijas laikā, kad atcelti starptautiskie pasažieru pārvadājumi caur lidostām, ostām, ar autobusiem un dzelzceļa transportu. Satiksmes ministrs lēmumus pieņem par katru reisu atsevišķi pēc attiecīgā pieprasījuma saņemšanas, tāpēc svarīgi saprast, cik liela ir to nepieciešamība." informē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Uzņēmēji, kam ir nepieciešama darbinieku migrācija, ir aicināti aizpildīt speciāli izveidotu anketu.





Pēc informācijas apstrādes par uzņēmumu plānotajiem komandējumiem, informācija tiks nodota pārvadātājiem, lai varētu ar tiem vienoties par reisu organizēšanu.

Aviobiļetes uz potenciālajiem reisiem būs iespēja iegādāties pie Baltic Travel Group ceļojumu konsultantiem.

Svarīgi:
Komersantam, kura darbinieki pēc darba ārvalstīs ieradīsies Latvijā, ir pienākums nogādāt tos līdz viņu dzīvesvietai, neizmantojot sabiedrisko transportu.
Pēc atgriešanās darbiniekam ir jānosaka 14 dienu pašizolēšanās.

  

Saistītie raksti

Starptautiskais mūzikas festivāls Summertime 2018 – aicina Inese Galante
Ziemas piedāvājums no Albert Hotel
Kafijas pasaulē
Helovīnu receptes-Olbaltumu spociņi
Andy Hayler par Michelin zvaigžņu sistēmu


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts