Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

17.10.2012

Sala ar propelleri un Viesnīca - cietums

Sala ar propelleri un Viesnīca - cietums pēc idejas varētu pretendēt uz  Guinnesa rekordu. Šīs abas viesnīcas, kuras atrodas Vācijā  pārsteidz  apmeklētājus ar savu neparasto interjeru.
Sala ar propelleri ir neliela privāta viesnīca ar 45 numuriem, kas  uzcelta 2003. gadā Berlīnē. Tās īpašnieks Larss Stroshens ir izveidojis viesnīcu tā, ka  katrs numurs ir atšķirīgs un netradicionāls. Piemēram, vienā numuriņā klienti tiek aicināti pavadīt nakti zārkā, turklāt viesim  nav ieteicams daudz grozīties guļvietā, jo gulta ir izgatavota no trausliem materiāliem. 
Viduslaikos faniem viesnīca piedāvā istabu  Leonardo da Vinci laika stilā. 
Viesnīcā ir arī telpa kā kaleidoskops, kura dizainā pielietoti spoguļi tādejādi panākts iespaidīgs vizuālais  efekts . Papildus, lai  pastiprinātu iespaidu , ir izmantoti arī  skaņas efekti  un animācijas detaļas. Piemēram,   vienā no istabām ir sajūta, ka gulta peldētu gaisā.
 
Neparastās  viesnīcas īpašnieks teica, ka ideja  par Sala ar propeller" dzima viņam nejauši.  Larss vēlējās nopelnīt un izdomāja, ka varētu izveidot  nestandarta dzīves telpu, pēc tam  uzsāka remontu savā dzīvoklī. Pēc tam šo dzīvokli iznomāja.  Pieprasījums bija negaidīti liels, tādēļ Stroshen nolēma atvērt viesnīcu. Viesnīca tika veidota piecus gadus. Rezultāts ir pārsniedzis visas autors cerības.

Viesnīca-cietums

Tūristiem, kas pērk ekskursijas Vācijā, ir iespēja  apmeklēt  neparastu viesnīcu Alcatraz, kas atrodas Kaiserslautern, cietuma ēkā. Interjera dizaineri ir maz ko mainījuši šajās telpās, saglabājot standarta kameru, WC, cietuma gultas utt.. dzeloņstieples.
 
Iepriekš šajā cietumā tika turēti sevišķi bīstamām recidīvistu, bet  šodien šeit ierodas tūristi- asu izjūtu cienītāji. Pēc personāla teiktā , viesnīcā labprāt viesojas  izpriecu mīļotāji un jaunlaulātie.
 

  

Saistītie raksti

Ieskats uz mūsdienīgiem gastronomijas trendiem
Rudens Rīgas restorānu nedēļa jau nākamnedēl
Deviņi knifi kulināriem
Veselīgās brīnumogas – krūmmellenes
Kā piegāde var nodrošināt vairāk nekā 30% no kopējā apgrozījuma


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts