Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

24.05.2013

Medus - unikāls produkts cilvēka veselībai

Medu mēdz dēvēt par labākajām zālēm pasaulē. Tas satur glikozi, fruktozi, olbaltumvielas un fermentus, kā arī vitamīnus, minerālvielas un organiskās skābes.

Ar šo bišu produktu, kurā piedevām atrodama vai visa Mendeļejeva tabula, mēs ārstējamies no saaukstēšanās, ierīvējam locītavas un vienkārši ēdam to tonusa uzturēšanai.

Medus ieņem vienu no pirmajām vietām pārtikas produktu kaloritātes tabulā: vienā kilogramā medus ir vairāk nekā 3000 kalorijas. Tas ir viens no nedaudzajiem produktiem, kas satur folskābi jeb B9 vitamīnu, tāpēc ir pilnīgi nepieciešams grūtniecēm. Atšķirībā no pārējiem saldumiem, medus nebojā zobu emalju, turklāt ir plaši zināms, ka tas ir lielisks imūnstimulators.

Entuziasti izmanto medu praktiski visu kaišu ārstēšanai, izņemot alerģiju. Tas ir teicams līdzeklis pret neirozēm: pret galvas sāpēm, nomāktu garastāvokli un pazeminātām darbaspējām to ēd pa 40 gramiem divas reizes dienā – pēc pusdienām un pēc vakariņām. Karoti medus var droši pievienot arī vannas ūdenim – tas paaugstinās organisma vispārīgo tonusu.




  

Saistītie raksti

Kā viegli un ātri pagatavot ēdienu vakarā pēc garās un nogurdinošās darba dienas
CompuCash: risinājums efektīvākam darbam un labākiem rezultātiem HORECA nozares uzņēmumiem
"Tallinn FoodFest" ir lielākā pārtikas industrijas izstāde Igaunijā
Intervija ar NRDATA POS uzņēmuma projekta vadītāju Agri Slišānu
Gardas siera uzkodas no Farm Frites


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts