Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

10.10.2012

“Latvijas Produkts” biedri varēs saņemt bezmaksas apmācības mārketinga un pārdošanas jomās

Birojs “Latvijas Produkts” noslēdzis vienošanos ar biznesa izglītības centru “Biznesa Akadēmija” par jaunas biznesa izglītības atbalsta programmas izveidi “Latvijas Produkts” biedriem, kas paredz, ka uzņēmumi varēs pieteikt dalību apmācībās, kas ietver biznesa stratēģijas izveidi un inovācijas, pārdošanas meistarību un klientu piesaisti, personāla vadību un tā motivēšanu, kā arī mārketingu un reklāmu.

Astoņu mēnešu apmācību cikls piedāvā interesentiem apmeklēt vairāk nekā 20 dažādus seminārus un meistarklases. Paredzēts, ka “Latvijas Produkts” biedriem šīs biznesa apmācības būs pieejamas par brīvu.

Tā kā piedāvāto semināru klāsts ir ļoti plašs un aptver dažādas jomas, uzņēmumi var izvēlēties uz katru no tiem sūtīt citu speciālistu, lai vienlaikus celtu kvalifikāciju visai komandai, tādējādi paaugstinot uzņēmuma kopējo konkurētspēju.

“Sniedzot atbalstu Latvijas vietējiem uzņēmumiem un veicinot uzņēmējdarbības vides izaugsmi, būtiski nodrošināt uzņēmumiem iespēju nepārtraukti pilnveidot darbinieku sniegumu, iepazīstinot tos ar jaunākajām tendencēm, atklājumiem, nozares specifiku un pieredzi ne vien Latvijā, bet arī ārvalstīs. Šādi semināri ir neatņemama uz izaugsmi ejoša uzņēmuma personāla motivācijas sastāvdaļa un “Latvijas Produkts” tādējādi vēlas paaugstināt arī vietējo produktu kvalitati un piedāvājumu – sniedzot atbalstu darbinieku kompetences celšanā,” norāda biroja “Latvijas Produkts” pārstāve Ieva Rozenberga.

Sakara ar uzņēmumu lielo interesei, pieteikšanās astoņu mēnešu biznesa apmācību programmai tiek pagarināta līdz 15. oktobrim.

Apmācības nodrošinās atzīti augstskolu pasniedzēji un biznesa apmācību profesionāļi – Mg.psych. J. Roze, MBM I. Liniņa, Dr.psych. G. Svence, Mag.iur. M. Ruķers, Mg.oec. I. Pumpure.

Uzņēmumi, kas vēlas pieteikt savus darbiniekus dalībai astoņu mēnešu apmācību programmā, aicināti aizpildīt “Latvijas Produkts” pieteikuma anketu - www. latvijasprodukts. lv. Dalībai programmā iespējams pieteikties arī privātpersonām.

Informācija:
Ieva Rozenberga
“Latvija Produkts”
26831571
info@latvijasprodukts.lv

  

Saistītie raksti

Grilēta pikanta cūkgaļas fileja (recepte)
Atsvaidzinošs gardums - vasaras laša salāti Džemija Olivera gaumē, recepte
Organisma attīrīšana pavasarī
Eksperti: sāls patēriņa samazināšanai jābūt globālai prioritātei
Vistu spārniņi marinādē (recepte)


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts