Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

24.08.2017

Klientu apkalpošana un noliktavas uzskaite jaunā līmenīUzņēmums IBSC jau vairākus gadus veiksmīgi darbojas mazumtirdzniecības un BaReCa uzņēmumu apkalpošanā. Apkopojot uzkrāto pieredzi un klientu vēlmes, IBSC komanda ir radījusi noliktavas uzskaites mākoņrisinājumu RESICO, kas paredzēts veikalu, kafejnīcu, bāru un restorānu klientu apkalpošanai un noliktavas uzskaitei.

RESICO – tā ir noliktavas uzskaites sistēma, kas nodrošina arī ērtu un patīkamu klientu apkalpošanas un kasu pārvaldības procesu: 

 noliktavas uzskaite;
 kasu (POS termināļu) pārvaldība;
 klientu pasūtījumu pieņemšana;
 produkcijas uzskaite;
 datu analīze;
 atskaites;
 atgādinājumi;
 dāvanu karšu izveide un uzskaite;
 klientu un piegādātāju pārvaldība;
 korekciju un pārvietošanas žurnāli;
 cenu zīmes;
 pavadzīmes;
 atskaites grāmatvedībai;
 dažādu līmeņu piekļuves tiesības u.c.

 
Risinājuma plašās iespējas un funkcijas palīdzēs Jūsu uzņēmumam realizēt noliktavas uzskaiti, klientu apkalpošanu un POS termināļu pārvaldību pavisam ērti un vienkārši.

Mobilitāte
RESICO risinājums ir pieejams jebkurā vietā un laikā. Varat pieņemt pasūtījumus un apstrādāt maksājumus tieši pie galdiņa, kā arī operatīvi apkalpot klientus, kas gaida rindā pie bāra – viss, kas jums nepieciešams, ir tikai planšetdators un interneta pieslēgums.

Galdiņu apkalpošana
Ievadiet RESICO sistēmā galdiņu izkārtojumu, atzīmējiet pie galdiņa esošo klientu skaitu, kā arī aplūkojiet visus aktuālos pasūtījumus un to pagatavošanas statusu. Sistēmā ievadītā informācija tiek sinhronizēta ar virtuvi – tiklīdz viesmīlis vai bārmenis ir apstiprinājis pasūtījumu, tas tiek uzreiz attēlots virtuvē tūlītējai tā pagatavošanai. 

Rēķina dalīšana
Rēķina dalīšana ir izplatīta parādība, kas nereti mēdz apgrūtināt apkalpojošo personālu, jo īpaši gadījumos, kad tiek apkalpota lielāka kompānija. Ar RESICO risinājumu jūs varat sadalīt rēķinu katram klientam ar viena klikšķa palīdzību, kā arī varat dalīt rēķinu manuāli. Turklāt sistēmā iespējams piešķirt atlaides visam rēķinam kopā vai katram klientam atsevišķi pavisam ērti un vienkārši!


Virtuves printeri
Samaziniet savu klientu pasūtījumu gaidīšanas laiku līdz minimumam, izmantojot jauno virtuves printeru risinājumu! RESICO inovatīvais printeru risinājums ļauj uzsākt ēdiena pagatavošanas procesu mirklī, kad tas ir apstiprināts. Izmantojiet līdz pat trīs virtuves printeriem katrā jūsu objektā, kā arī norādiet katram produktam atsevišķi printeri, uz kuru nodot informāciju par veikto pasūtījumu, optimizējot jūsu virtuves darbu.

Statiskās POS sistēmas
Mēs piedāvājam statiskos POS sistēmu risinājumus arī kūkotavām, tējnīcām u.c. nelieliem BaReCa uzņēmumiem. Šādas POS sistēmas ir īpaši piemērotas uzņēmumiem, kas apkalpo savus klientus rindas kārtībā bez galdiņu sistēmas. Turklāt statiskos POS risinājumus varat izmantot arī izbraukuma tirdzniecībā, kur plānojat apkalpot savus klientus rindas kārtībā.

Atskaites biznesa attīstībai
Pateicoties plašajam RESICO atskaišu klāstam, visi pasūtījumi sistēmā ir viegli izsekojami un caurskatāmi – varat veikt jau paveikto,  pagatavošanas procesā esošo un atcelto pasūtījumu analīzi jebkurā brīdī. Veidojiet izdevīgus piedāvājumus un palieliniet savus pārdošanas apjomus, izmantojot pārdotāko produktu analītikas datus. Saņemiet detalizētas atskaites par atlikumiem noliktavā, iepirkumiem un pārdošanas rādītājiem, veicinot sava biznesa attīstību un izaugsmi. 

Kvalitāte un produktivitāte
RESICO risinājums atvieglo jūsu klientu apkalpošanas procesu, ļaujot veltīt vairāk laika apkalpošanas kvalitātes uzlabošanai. Uzsāciet ēdiena pagatavošanu jau pasūtījuma apstiprināšanas brīdī, samazinot pasūtījuma gaidīšanas laiku. Paātriniet savus ikdienas darbu procesus, palielinot savu darbinieku ražīgumu, kā arī nodrošiniet ātru pasūtījuma pagatavošanu un pasniegšanu, paaugstinot jūsu klientu apmierinātības līmeni.

 RESICO risinājums Jūsu uzņēmumā:
•    Patīkama ieviešanas maksa
•    Ātra darba uzsākšana
•    Visas sistēmas iespējas un funkcijas
•    Sistēmas atjauninājumi
•    Datu uzglabāšana mākonī
•    Cenas sākot no 39 EUR mēnesī

 

Aplūkojiet RESICO bezmaksas demo versiju jau tūlīt: https://resico.com/lv

Vēlaties aplūkot risinājumu klātienē vai uzdot kādu jautājumu? Sazinieties ar IBSC komandu, un mēs jums palīdzēsim!
https://ibsc.lv/contacts 

  

Saistītie raksti

Gaļas- dārzeņu sautējums (recepte)
Kuldīga aicina uz lielāko Ziemassvētku tirgošanos Kurzemē Ziemassvētki dun` Kuldīgā 2022
Pavāri ir pieprasītāko profesiju TOP augšgalā
Medījumu gaļa ir veselīgs gardums, izmēģini stirnas cepeti
Eļļām pa pēdām – tai ne vienmēr ir jābūt olīveļļai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts