Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

11.03.2011

Dārgākās naktis Maskavas biznesa klases viesnīcās

Izrādās, ka visdārgāk par uzturēšanos biznesa klases viesnīcā jāmaksā Maskavā. Par to liecina ikgadējā biznesa ceļojumu aģentūras Hogg Robinson Group pētījuma rezultāti.

Pētījuma autori secinājuši, ka vidējā maksa par vienu nakti biznesa klases numuriņā Maskavā 2010. gadā ir samazinājusies par 3%, salīdiznot ar situāciju 2009.gadā, tomēr joprojām tā ir dārgākā cena pasaulē. Rēķinot latos, pērn vidēji viena nakts biznesa klases numuriņā Maskavā maksājusi 214 latus. Izrādās, ka Maskava nemainīgi pirmo vietu šai sarakstā saglabājusi jau sesto gadu pēc kārtas.

Otrā vietā ierindojas Ņujorka, kurā pērn vidēji bija jāšķiras no 175 latiem, lai nakti pavadītu biznesa klases numuriņā. Izrādās, ka Ņujurkā numuriņa cena, salīdznot ar 2009.gadu, par trim procentiem pieaugusi.

No prāvas naudas summas par vienu nakti pērn bija jāšķiras arī gadījumā, ja bijusi vēlme palikt Ženēvā. Šeit vidēji bija jārēķinās ar 168 latiem, kas tomēr ir par 13% vairāk nekā 2009.gadā.

Parīze šai sarakstā ierindojusies ceturtajā vietā ar 166 latiem. Pirmajā desmitniekā ir arī tādas pilsētas, kā Cīrihe, Vašingtona, Honkonga, Stokholma, Doha un Rijāda.


Ilze Mežniece


  

Saistītie raksti

Flair bartending – apbrīnojama spēja aizraut
27. decembris 18:00 Vīnziņa Ginta Sniedzes speciālā degustācija Pa Ruma izcelsmes pēdām
Dažas idejas karstiem bezalkoholiskiem un alkoholiskiem kokteiļiem
LED objekti gaišākam noskaņojumam
​Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam baudīsim dažādu valstu un stilu dzirkstošos vīnus kopā ar izsmalcinātām uzkodām


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts