Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Raksti

20.06.2011

5 labākie bāri pasaulē

Līdzās labākajiem restorāniem ir izvēlēti arī pasaules labākie bāri, taču šis tops atšķiras. To ir veidojuši nevis profesionāli eksperti, bet gan bāru apmeklētāji no visas pasaules. Interesanti un netāli galamērķi atvaļinājumam, it īpaši tāpēc, ka pirmie trīs bāri atrodas Eiropā.1. vietā ir bārs Keko Moku Anglijā, Mančesterā. Tam piemīt spilgta un dzīvīga atmosfēra, kas Keko Moku jeb Pērtiķu salu pelēkajā Anglijas klimatā padara par pievilcīgu atpūtas vietu havajiešu stilā. Tas noteikti nav smalkākais bārs šajā topā, taču tam ir sava neatkārtojama gaisotne.2. vietā
Saphire Bar. Labākais Vācijā un otrais labākais pasaulē, šis bārs apmeklētājus piesaista ar izsmalcinātu un mierīgu noskaņu un izteiktu lielu dzērienu izvēli.3. vieta.
Antīks interjers, noslēpumaina aura, dzīvā mūzika un daudz jaunu cilvēku - Manga Rosa Portugālē.4.vieta. Izsmalcināts un ekskluzīvs ir Vertigo bārs Taizemē. Tas atrodas pieczvaigžņu viesnīcas Banyan Tree Hotel 61. stāvā, kur paveras elpu aizraujošs skats uz Bangkokas pilsētu. Bārs, ko nācies apmeklēt personīgi. Pavisam noteikti atvaļinājumam ideāli piemērota vieta.5. vieta - Purdy Lounge. Maiami pludmales labākais kokteiļbārs un gaisīga izklaides vieta siltiem vakariem.


  

Saistītie raksti

Starptautiskais mūzikas festivāls Summertime 2018 – aicina Inese Galante
Uztura mācība. Produkti, kas var aizvietot kafiju
Iepazīsti Latvijas vīndaru meistardarbus.
Aktualitāte -bezeļļas fritera HOP prezentācija
Ziemassvētku dzērieni


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts