Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.12.2016

Ziemassvētku laikā notiks vairāki bezmaksas pasākumi

No 12. decembra  Rīgas Jūgendstila muzejā skatāma izstāde "Ziemassvētku elēģija". Muzejs ir dekorēts ar Viktorijas laikmetam raksturīgiem Ziemassvētku rotājumiem. Apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja aplūkot 20. gadsimta sākumā gatavotās eglīšu mantiņas, apsveikumu kartiņas un dažādus ar gadu miju saistītus priekšmetus no muzeja krājuma.

16. decembrī, no plkst.12:00 Rīgas Jūgendstila muzejs aicina bērnus un viņu vecākus uz tikšanos ar Runci Albertiņu īpašā programmā bērniem "Ziemas pasakas". 

15. un 22 decembrī, plkst.12:00 muzejā piparkūku dekorēšanas darbnīca.16. decembrī, plkst. 15:00 Kultūras un atpūtas centrā "Imanta" instrumentālā kvarteta "Undertango" koncertprogramma, kurā skanēs Astora Piacollas, Oskara Stroka un citu tango klasiķu skaņdarbi.


23. decembrī, plkst.19:00 Rīga Sv. Pētera baznīcā  notiks koncerts "Ziemas ceļi". Tajā piedalīsies senās mūzikas ansamblis "Modus vivendi" un jauktais koris "Sēja".

24. decembrī, plkst. 15:00 un 25. decembrī 14:00 Lielajā ģildē- koncerts "Ziemassvētku noskaņa"  Tajā uzstāsies Rīgas kamerkoris "Ave Sol", instrumentālā grupa un stīgu kvartets. Solisti; Kristīne Zadovska, Daumants Kalniņš un Ingus Ulmanis. Programmā skanēs pasaulē populāras Ziemassvētku melodijas, kā arī iemīļotas Ingus Ulmaņa un Aigara Voitišķa dziesmas.

26.decembrī, plkst. 16:00 Anglikāņu baznīcā  koncertorganizācija "Ave Sol" piedāvā koncertprogrammu "Ziemassvētku mirdzumā", uzstāsies koklētāju ansambļi "Pūt vējiņi" un "Cantata" .

26. decembrī, plkst. 18:00 koncertzālē "Ave Sol" izskanēs kamerkora "Muklājs" koncertprogramma "Tikšanās Otrajos Ziemassvētkos".
27. decembrī 13:30 un 17.00 Rīgas Porcelāna muzejā notiks Leļļu teātra izrāde bērniem un vecākiem "Porcelāna leļļu dzīve", muzeja ekspozīcijā lelles skatāmas visu atlikušo gada nogali.

27. un 29. decembrī, plkst.19:00 programma "Ziemassvētku mistērija" notiks Sv.Pētera baznīcā.  Piedalīsies orķestris "Stella Maris", senās mūzikas ansambļi "Canto" un "Ludus", jauktie kori "Laudate Charismata" un "Mūza". Solisti Jānis Misiņš, Oskars Petrauskis, Artis Gāga. Režisors Uģis Brikmanis.

Rīgas Sv Pētera baznīcā varēs noskatīties arī uzvedumu - Ziemassvētku pasaku "Zilo putnu meklējot". 
Izrādes paredzētas 26. decembrī 16:00 un 18:00, 27. decembrī 16:00 un 28. decembrī 16:00, kā arī 18:00 un 29. decembrī 16:00. Uzvedums veidots pēc Morisa Māterlinka lugas "Zilais putns" motīviem ar Alberta Volfa mūziku. Režisors Uģis Brikmanis, diriģents Viesturs Gailis, horeogrāfe Regīna Kaupuža, tērpu māksliniece Evija Dāboliņa. Iestudējumā piedalās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas operstudija "Figaro" un Rīgas horeogrāfijas vidusskolas audzēkņi.

Ieeja Ziemassvētku koncertos bez 

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts