Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

21.11.2012

Ziemassvētkos Laima apvieno ģimenes

Ziemas saulgriežiem tuvojoties senākā un tradīcijām bagātākā Latvijas šokolādes fabrika Laima aicina satikt savus mīļos un pavadīt svētkus kopā ar ģimeni un tuviniekiem. Lai svētku laiku varētu sagaidīt kopā arī tās ģimenes, kuras ir šķirtas atrodoties dažādās pasaules valstīs, AS Laima dāvā iespēju 5 ģimenēm satikt savus tuviniekus un dalīties ar sirds siltumu šajos ģimeniskajos svētkos, kad diena ir visīsākā un nakts visgarākā. Aicinām izmantot iespēju un pieteikt ģimenes, kurām nav finansiālu iespēju būt kopā šajos svētkos. Aicinām mums pievienoties arī citas Latvijas kompānijas, nodrošinot satikšanos vēl lielākam skaitam ģimeņu. 

Rolands Gulbis, AS Laima valdes priekšsēdētājs: „Manuprāt, Ziemassvētki ir ģimenes svētki - un šajos svētkos ir svarīgi būt kopā! Diemžēl, Latvijā ir daudz ģimeņu, kas šajos svētkos būs šķirtas, jo daļa ģimenes devusies pelnīt iztiku ārpus Latvijas un nerod iespēju atbraukt uz mājām. Piecām šādām ģimenēm Laima radīs iespēju būt atkal mājās – Latvijā, svētkos un atvaļinājuma laikā  būt kopā ar saviem tuviniekiem, radiem un draugiem. „

Par programmu „Laima apvieno ģimenes”
AS Laima Ziemassvētku programmā „Laima apvieno ģimenes” dāvā iespēju atkalredzēties piecām Latvijas ģimenēm, kas dzīvo šķirti, un kurām uz doto brīdi nav savu līdzekļu, lai svētkus pavadītu kopā, Latvijā. Akcijā var piedalīties ikviens, atklājot ģimenes aizbraukšanas stāstu. Pēc iesūtītajām vēstulēm AS Laima noteiks piecas ģimenes, kurām tiks nodrošināti ceļa izdevumi, lai šajos svētkos ģimene atkal būtu kopā. 

Lai pieteiktu savu vai kādu sev zināmu ģimeni akcijā „Laima apvieno ģimenes”, sūti vēstuli ar detalizētu aprakstu:
- situāciju kādā ir šī ģimene;
- cik ilgi ģimene nav satikusies;
- cik ļoti šī tikšanās tai būtu svarīga;
- apliecini, ka ģimenei tiešām ir nepieciešama finansiāla palīdzība ceļa biļešu iegādei.

Dalībai akcijā „Laima apvieno ģimenes” sūti vēstuli uz e-pasta adresi apvienogimenes@laima.lv vai pa pastu – Programmai “Laima apvieno ģiemenes”, AS Laima, Sporta iela 2, Rīga, LV-1145. 

Pieteikumus pa pastu vai e-pastu var sūtīt līdz 9.decembrim (pasta zīmogs), bet izvēlētās ģimenes, kurām būs iespēja satikties Ziemassvētkos, tiks paziņotas jau 12.decembrī.

Svarīgi! Sūtot pieteikumu, pārliecinieties, ka ārzemēs mītošie svētku laikā varēs noformēt atvaļinājumu. 
Papildus informācija internetā: www.laima.lv/apvienogimenes vai pa tālruni: +371 25665509 

www.laima.lv


Rita Voronkova

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts