Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

29.10.2017

Ziemas sezonā lidosta „Rīga” nodrošina plašāko galamērķu tīklu Baltijā


Šā gada ziemas lidojumu sezonā, kas sāksies svētdien, 29.oktobrī, ceļotāji no starptautiskās lidostas “Rīga” varēs doties uz 74 tiešajiem galamērķiem visā pasaulē, un tas ir plašākais galamērķu tīkls Baltijā. 

Ziemas sezonā lidosta piedāvās arī trīs līdz šim nebijušus brīvdienu galamērķus – Abū Dabī, Maltu un Eilatu.

Jau svētdien, 29.oktobrī, pirmie pasažieri dosies lidojumā no Rīgas uz Abū Dabī Apvienotajos Arābu Emirātos. Šo aizraujošo galamērķi piedāvā nacionālā aviopkompānija “airBaltic” sadarbībā ar “Etihad Airways”, un lidojumi notiks četras reizes nedēļā. 

Svētdien pirmajā lidojumā dosies arī Īrijas zemo cenu aviokompānijas “Ryanair” reiss uz Maltu, un turpmāk siltajā Vidusjūras salā no Rīgas varēs nokļūt divas reizes nedēļā. Savukārt 31.oktobrī tiks atklāts jaunais Ungārijas zemo cenu aviokompānijas “Wizzair” maršruts no Rīgas uz Izraēlas kūrortpilsētu Eliatu – arī turp ceļotāji varēs doties divas reizes nedēļā.

Nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” ziemas sezonā turpinās iekšzemes reisus starp Rīgu un Liepāju. Saskaņā ar aviokompānijas datiem, pasažieri no Liepājas aizvien biežāk izmanto savienojumu ar Rīgu tālāk transfēra lidojumiem, no kuriem populārākie - Kopenhāgena, Maskava, Londona, Stokholma un Berlīne. Lai uzlabotu savienojumu iespējas no Rīgas, ziemas lidojumu sarakstā no 30.oktobra ir mainītas reisu dienas - turpmāk rīta reisi no Liepājas būs pirmdienās, ceturtdienās un sestdienās.

Ziemas sezonā turpināsies arī nacionālās aviokompānijas “airBaltic” lidojumi uz Ženēvu, Tamperi un Gēteborgu, kā arī lidsabiedrība no jauna ieviesīs iecienītus slēpošanas galamērķus - Zalcburgu, Veronu un Popradu Augstajos Tatros.

Ziemas sezonā “airBaltic” arī palielinās lidojumu biežumu no Rīgas uz Londonu, Hamburgu un Prāgu. Tiks nodrošināts arī ērtāks grafiks lidojumiem uz Varšavu, darba dienās paredzot jaunus rīta un vakara lidojumus.

Arī ziemas sezonā ar aviokompānijas “Uzbekistan Airways” tiešo reisu reizi nedēļā būs iespējams doties starpkontinentālajā lidojumā no Rīgas uz Ņujorku. Aviokompānija arī turpinās tiešos lidojumus uz Uzbekistānas galvaspilsētu Taškentu. 

Kopumā ziemas sezonā lidojumus no lidostas “Rīga” nodrošinās 16 aviokompānijas – airBaltic, Ryanair, WizzAir, Aeroflot, SAS, Finnair, Norwegian Air Shuttle, Lufthansa, LOT Polish Airlines, Utair, Turkish Airlines, Ukraine International Airlines, RusLine, Uzbekistan Airways, Belavia, Ellinair un Smartlynx Airlines.

Starptautiskās lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētāja Ilona Līce norāda: “Lidostas “Rīga” galamērķu klāsts šā gada ziemas sezonā ļaus ikvienam atrast ko piemērotu – slēpotgribētāji varēs doties turp, kur daudz sniega, bet siltummīļiem būs iespēja pagarināt vasaru kādā no jaunajiem silto zemju galamērķiem. Arī darījumu cilvēki novērtēs plašo maršrutu tīklu un ērtos un ātros savienojumus, kas ļauj no Rīgas nokļūt jebkur pasaulē. Lidostas piedāvājuma pievilcību apliecina jaunākie operatīvie dati, kas liecina: no gada sākuma līdz 23.oktobrim starptautiskajā lidostā “Rīga” ir apkalpoti jau vairāk nekā pieci miljoni pasažieru - par 11,8% vairāk nekā 2016.gadā.”

Vasaras lidojumu saraksts stāsies spēkā 29.oktobrī, kad Latvijā notiks pāreja uz ziemas laiku un pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par vienu stundu atpakaļ. Lai pasažieri bez pārpratumiem un plānotajā laikā nokļūtu sev vajadzīgajā galamērķī, aicinām laikus pārbaudīt sava lidojuma izlidošanas laiku. To iespējams izdarīt pie izvēlētās aviokompānijas, lidostas “Rīga” mājas lapā www.riga-airport.com, kā arī, zvanot uz uzziņu dienestu 1817.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs. No lidostas ”Rīga” ziemas sezonā iespējams doties uz vairāk nekā 70, bet vasaras sezonā - uz gandrīz 90 galamērķiem, ko nodrošina 16 aviosabiedrības. 2016.gadā lidosta “Rīga” apkalpoja vairāk nekā 5,4 miljonus pasažieru – gandrīz 45% no kopējā Baltijas valstu pasažieru skaita.
Laura Karnīte

  

Vēl ziņas

Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē
Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts