Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.06.2017

World Class sacensību Baltijas mēroga uzvarētājs ir ...

Vakar 15.jūnijā spraigā cīņā starp Latvijas, Igaunijas un Lietuvas labākajiem bārmeņiem tika noskaidrots viens Baltijā labākais bārmenis. 

Kopā pusfinālā startēja 30 bārmeņi, kuriem bija jāizpilda trīs uzdevumi.
Visi dalībnieki bija nopietni sagatavojušies un parādīja augstu profesionalitāti. Konkurss norisinājās dinamiski, organizēti un ļoti kvalitatīvi. Tika vērtēta tehnika, zināšanas, prezentēšanas spējas un pati personība – dalībnieki eksperimentēja, improvizēja un atgriezās vēstures faktos, lai uzstāšanās būtu interesanta.

Pēc divu dienu pārbaudījumiem, kā Mystery Box, Signature Drink, Speed round un Punch round, bārmeņi demonstrēja savas prasmes. Tās vērtēja žūrija, kas sastāvēja gan no Baltijas, gan ārvalstu ekspertiem, kā arī pasākuma apmeklētāji - nozares pārstāvji un entuziasti - ar balsojumu. 

Pusgada garumā ne tikai bārmeņi mācījās, auga un pieņēma izaicinājumus, bet arī bāru īpašnieki, patērētāji un visa nozare kopumā spēra lielus soļus pretī jaunai kvalitātes zīmei piedāvāto produktu klāstā, apkalpošanas servisā un kopējā atmosfērā. “Konkursā piedalījās 30 bāri. Ņemot vērā mazo Rīgu, tas ir ļoti liels skaits. Protams, ka iegūst visi, jo, piedaloties šādos konkursos, ir iespēja attīstīties. Divu dienu laikā ir bijuši dažādi uzdevumi, kas pārbaudīja bārmeņu zināšanas un prasmes, tā izslēdzot iespēju, ka kādam varēja vienkārši paveikties. Šī ir bijusi fantastiska un vēl nebijusi iespēja Latvijas bāriem,” komentē World Class pārstāvis Baltijā Edgars Elsbergs.

Pasākuma izskaņā tika noskaidroti TOP bārmeņi no katras valsts, un kulminācijā paziņots Baltijas mēroga uzvarētājs - Vainius Balcaitis no Lietuvas, kurš Baltijas valstis pārstāvēs World Class starptautiskajās sacensībās Meksikā.


Apsveicam! 

Intervijas ar uzvarētāju un World Class sponsora Diageo reģionālo menedžeri lasiet nākamajā Horeca.lv rakstu sērijas epizodē.


 pasākuma norises momenti:
https://www.facebook.com/horeca.lv/?ref=aymt_homepage_panel

Horeca

Galerija

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts