Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.01.2013

„VITRUM” ZĪMOLAM APRIT 20 GADI

2013. gada septembrī „Vitrum Group” koncerns plāno atzīmēt savu divdesmito gadadienu. Pēdējo divdesmit gadu laikā koncerns aktīvi attīstījās: esam piedzīvojuši gan tā saucamos treknos gadus, gan noturējušies virs ūdens krīzes gados.


Šobrīd „Vitrum Group” ir vienīgais koncerns Baltijas valstīs, kas ražo tik lielu preču klāstu: tirdzniecības aprīkojumu, profesionālās virtuves iekārtas sabiedriskās ēdināšanas iestādēm, aukstuma iekārtas, noliktavas sastatnes un uzglabāšanas sistēmas, metāla konstrukcijas, tirdzniecības displejus, mēbeles, PVC logus un durvis.

2012. gada nogalē esam parakstījuši līgumu ar AAS „Gazprom Neft” par specializēto tirdzniecības iekārtu piegādi 600 objektiem. Gribas īpaši atzīmēt, ka piegādājamās iekārtas tiks izgatavotas mūsu ražotnē Berģos, nevis Ķīnā, Polijā vai kādā citā valstī.
„Vitrum Group” projektē un izgatavo produkciju vairākiem pasaulslaveniem zīmoliem, tādiem kā: „Continental”, „Bridgestone”, „Microsoft”, „Phillips”, „Esso”, „Surgutneftegaz”, „R-kiosk” u.c.


Būsim priecīgi, ja Jūs vēlēsieties pastāstīt saviem lasītājiem par pozitīvajiem momentiem Latvijas ekonomikā un par veiksmīgi augošiem Latvijas uzņēmumiem. 

Esam gatavi sniegt Jums interviju, organizēt ekskursiju mūsu ražotnē, detalizētāk pastāstīt par pašu ražotiem izstrādājumiem.
Informācijai:
- „Vitrum Group” holdings ir dibināts 1993. gadā;
- šobrīd mūsu komandā strādā vairāk nekā 180 darbinieki;
- 15000 m2 liela ražotne;
- „Vitrum Group” ir pārstāvniecības Norvēģijā, Krievijā, Baltkrievijā un Lietuvā;
- 40% ražotās produkcijas tiek piegādāti uz vietējo tirgu, 60% – uz ārzemēm;
- produkcija tiek eksportēta uz Krieviju, Baltkrieviju, Skandināvijas valstīm, Lielbritāniju, Vāciju, ASV, Āzijas un Āfrikas valstīm.
Pašu jaunāko informāciju par „Vitrum Group” vienmēr var atrast mūsu mājaslapā www.vitrum.lv un Facebook portālā www.facebook.com/vitrumgroup


Aleksandrs Kovšuns
Reklāmas menedžeris
Tālr. (+371)  67802384   
E-mail: reklama@vitrum.lv 

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts