Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.04.2019

Viesnīcas AVALON HOTEL & Conferences telpās norisinās pavasara apģērbu kolekcijas prezentācija

Šī gada 17.aprīlī viesnīcā AVALON HOTEL & Conferences notika firmas SIA EDButterfly (http://www.butterfly-clothing.lv/) jaunās pavasara apģērbu kolekcijas prezentācija un forosesija ar dzīvo translāciju sociālajos medijos. Arvien populārāk notiek dažādu dizaina telpu izmantošana tiešraidēm, publiku uzrunājot virtuālajā vidē, sniedzot sajūtas, stāstījumu, emocijas caur viedierīcēm.

Modeles izvēlējās dažādas telpas un fonus, atbilstoši apģērbu krāsām un stilam.  Viesnīcas telpu daudzveidība, jo īpaši iepriecināja pasākuma sekotājus, kur skaits sasniedza tuvu tūkstotis, ko nebūtu iespējams uzņemt pašas viesnīcas telpās.

Viena no favorīta zālēm bija jumta seminārtelpa, no kuras paveras lielisks skats pār Vecrīgas jumtiem un baznīcu torņiem, šis skats pārsteidza arī modeles, kuras šo vēstījumu nodeva sekotājiem.

Ļoti elegantas bildes tika uzņemtas arī viesnīcas gaiteņos un kāpnēs, kur redzami Holandes dizainera Dika Vintera mākslas darbi (Dick Winter), kas ļoti labi palīdzēja izcelt apģērbu daudzveidību un eleganci. 

Tērpu firmas pārstāvji un modeles viesnīcas telpās pavadīja visu dienu, izmantojot iespēju paēst restorānā Avalon”, kā arī  pasūtīt ēdienus uz istabām (Rooms service). Pasniegtais ēdiens un apkalpošana, viesus, jo īpaši iepriecināja un par piedzīvotajām emocijām un garšām, tās pozitīvi dalījās savos sociālajos tīklos. Vieses atzina, ka ir ļoti patīkami, ka viss nepieciešamais ir vienuviet un augstā līmenī, tas palīdzēja viņām uzturēt pozitīvu omu un bija liels atvieglojums laika plānošanas un izmantošanas ziņā, jo varēja pilnībā nodoties tērpu fotosesijai ne par ko neuztraucoties.

Kā izteicās apģērba veikala īpašniece Elīna Didrihsone: “Pateicoties Avalon Hotel& Conferences par sadarbību, apkalpošanu un rūpēm.Mēs varējām apvienot lietderīgo ar patīkamo, es tiešām sajutos kā svētkos!”

Viesnīcas telpas ir piemērotas dažādiem pasākumiem, konferencēm, sanāksmēm, banketiem un pasākumiem.

Piedāvājumi apskatāmi:  https://hotelavalon.eu/konferences-un-pasakumi/lv
Vairāk informācijas tālr.: 67 876 544; 67 169 999 e-pasts: conference@hotelavalon.eu


  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts