Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.04.2014

Vienreizējās iebraukšanas atļaujas Jūrmalā var iegādāties, arī nosūtot īsziņu

Sākot ar 29. aprīli, nodevu par vienreizēju iebraukšanu Jūrmalas pilsētas teritorijā var samaksāt arī ar īsziņas starpniecību, lietojot sistēmas Mobilly pakalpojumu. 

Pakalpojumu nodrošina SIA „CityCredit”. Tuvākā laikā Jūrmalas pilsētas dome plāno noslēgt līgumu arī ar SIA „Rīgas karte” par tāda paša pakalpojuma sniegšanu. Pēc līguma noslēgšanas informēsim par pakalpojuma izmantošanu, lai pilsētas viesiem būtu iespēja izvēlēties ērtāko nodevas samaksas veidu. 

Lai samaksātu iebraukšanas nodevu ar Mobilly sistēmas starpniecību, jāreģistrējas sistēmā un jāatver lietotāja konts. Konta atvēršana ir bez maksas, un to var izdarīt, piezvanot pa informatīvo tālruni 1859 vai arī reģistrējoties www.mobilly.lv.

Mobilly sistēmas lietotājam pirms iebraukšanas īpaša režīma zonā Jūrmalas teritorijā jāveic samaksa Mobilly viedtālruņu lietotnē vai no mobilā tālruņa jānosūta īsziņa uz numuru 1859. Īsziņā jāraksta: 
START<atstarpe>automašīnas numurs<atstarpe>J
Pēc veiktās samaksas mobilajā tālrunī tiks saņemta apstiprinājuma atbilde par maksājumu. Saņemtā apstiprinājuma atbilde ir apliecinājums nodevas samaksai un pēc pieprasījuma ir jāuzrāda policijas darbiniekam. Pēc apstiprinājuma saņemšanas Jūrmalā var iebraukt vienas stundas laikā un uzturēties tās teritorijā bez laika ierobežojuma. 

Par vienreizēju iebraukšanu visām automašīnām noteiktā maksa ir 2 eiro, un, izmantojot Mobilly pakalpojumu, tā nemainās. Pakalpojuma sniedzēja noteiktā maksa par atbildes īsziņu – 0,07 eiro. Savukārt motocikliem un elektromobiļiem iebraukšanas nodeva nav jāmaksā.

Nodevu var samaksāt arī caurlaižu iegādes punktos pirms iebraukšanas Jūrmalā, kur uzstādīti termināļi norēķiniem skaidrā naudā, un ar maksājumu karti. Termināļos, kas paredzēti tikai norēķiniem skaidrā naudā, iebraukšanas nodevas samaksai var lietot 5, 10, 20, 50 centu un viena eiro un divu eiro monētas. Aicinām būt vērīgiem un lietot precīzu naudu, jo tehniskais risinājums neparedz atlikuma izdošanu!

Norēķiniem ar maksājumu kartēm caurlaižu iegādes punktos ir nodrošināti atsevišķi termināļi, ko var atpazīt pēc norādēm, – uz tiem ir norēķinu karšu uzlīmes. Iebraukšanas nodevu var samaksāt ar jebkuras bankas izsniegto MasterCard, Maestro, Visa un Visa Electron norēķinu karti. Drošības nolūkā caurlaižu punktā darbojas arī videonovērošana.

Atgādinām, ka automašīnas Jūrmalas pilsētā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, var novietot bez maksas (izņemot privātās autostāvvietas).Informāciju sagatavoja

Jūrmalas pilsētas domes
Sabiedrisko attiecību nodaļa


  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts