Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

12.10.2016

Veļu laikS spocīgās noskaņās

Sestdien, 15.oktobrī Kalnciema kvartālā Veļu laiks spocīgās noskaņās ar bērnu grāmatas “Pastaiga mirušo pilsētā” atvēršanu un tās ilustrāciju autora mākslinieka Kristiana Brektes izstādes atklāšanu. Bērnus ar vecākiem gaidīsim uz ģimenes jogas nodarbību kopā ar “Daba Yoga” un uz interaktīvu darbnīcu - spēli "Dzīvais koks" kopā ar Maiju Grandāni, kur varēs uzzināt par to, kā sadzīvo cilvēks un daba.

“Pastaiga mirušo pilsētā” ir rakstnieka Māra Runguļa grāmata ar mākslinieka Kristiana Brektes ilustrācijām, kuras atvēršanu svinēsim plkst. 12:00 Kalnciema kvartāla galerijā. Līdz ar Klāva Meļļa lasījumiem bērni būs aicināti dalīties ar sev zināmajiem spoku stāstiem. Būs arī spokošanās ābeļdārzā! 

Plkst. 11:00 aicinām arī uz ģimenes jogu vecākiem ar bērniem kopā ar “Daba Yoga” – lieliska kopā būšana ar jogu un savu bērnu, kas būs ne tikai fizisks pieskāriens - kopā izpildītas jogas pozas (āsanas), bet arī garīga tuvība un tuvošanās savam bērnam. Tas vienmēr ir sirsnīgs un mīļš piedzīvojums!
Jogas nodarbība notiek atraktīvā formā, kas veicina bērna stājas korekciju un attīsta pareizas elpošanas iemaņas.

Savukārt plkst. 12:00 līdz plkst 15:00 norisināsies interaktīva darbnīca - spēle "Dzīvais koks”, kur bērni varēs uzzināt daudz jauna par kokiem, kā sadzīvo cilvēks un daba, kā arī uzspēlēt interaktīvu un izglītojošu spēli ar dabas elementu izvietošanu uz spēles maketa. 

Darbnīcas veidotāji - biedrība „Annas koku skola” (www.kokuskola.lv) sevī apvieno dažādu nozaru speciālistus, galvenokārt tos, kas saistīti par un ap kokiem. Tā kā pilsēta bez kokiem nav iedomājama un koks ir pilsētas ārtelpas viens no svarīgākajiem elementiem, ir nepieciešama sadarbība starp dažādu nozaru speciālistiem, lai tiktu panākts pēc iespējas kvalitatīvāks rezultāts. Lieliska iespēja iegūt daudz plašas informācijas par cilvēka un dabas attiecībām. 
Ieeja bez maksas.Zane Ozola


  

Vēl ziņas

Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē
Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts