Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

26.09.2011

Vēl tikai šonedēļ var pieteikt Latvijas lielākā ķirbja titula pretendentus

Veikalu tīkls „Maxima” aicina ikvienu piemājas dārziņa īpašnieku, ilggadēju agronomu vai ķirbju audzētāju - iesācēju vēl līdz 2.oktobrim pieteikt savu izloloto dārza karali nu jau par tradīciju kļuvušajam Latvijas lielākā ķirbja čempionātam, kas 7.oktobrī norisināsies Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

No visiem iesūtītajiem pieteikumiem tiks izraudzīti 10 finālisti, kas cīnīsies par Latvijas lielākā ķirbja titulu. Lielākā ķirbja īpašnieks saņems "Maxima" dāvanu čeku 350 latu vērtībā, otrās un trešās vietas ieguvēji - attiecīgi 200 un 100 latu dāvanu čekus, savukārt pārējie septiņi ķirbju īpašnieki, kuru dārza karaļi būs iekļuvuši finālā, katrs saņems 50 latu dāvanu čeku no veikalu tīkla "Maxima".

Lai piedalītos konkursā, ķirbju īpašniekiem jānomēra sava ķirbja apkārtmērs gan horizontāli, gan vertikāli un iegūtie dati kopā ar ķirbja atrašanās vietu un sava tālruņa numuru jādara zināmi, zvanot pa bezmaksas tālruni 80002020 (brīvdienās no plkst.8.00 līdz plkst.22.00) vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@maxima.lv ar norādi, ka vēstule paredzēta dalībai konkursā „Latvijas lielākais ķirbis”.

Latvijas lielākā ķirbja čempionāts jau sesto reizi pulcēs dārza ogu rekordistus no visiem novadiem. Pagājušā gada varenākais ķirbis izrādījās 134 kilogramus smags, tādējādi par 10 kilogramiem pārspējot 2009.gada laureātu. 2010.gada uzvarētāja vidējais apkārtmērs sasniedza 260 (!) centimetrus, savukārt šogad no patlaban jau iesūtītajiem pieteikumiem vadībā izvirzījies ķirbis ar vidējo apkārtmēru – 236 centimetri.Ivars Andiņš,
„Maxima Latvija” preses sekretārs

  

Vēl ziņas

Restorāna “Hercogs” šefpavārs Andris Rūmītis Jāņos iesaka eksperimentēt ar jaunām garšām
Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts