Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

11.04.2024

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā no 7. līdz 9. martam norisinājās zīmīgs notikums – AEHT (Eiropas tūrisma un viesmīlības skolu asociācija) sagatavošanas konference. Šajā pasākumā kopā pulcējās AEHT konkursa valde, Prezidijs, starptautiskās žūrijas pārstāvji, kā arī asociācijas valstu pārstāvji, lai rūpīgi iepazītos ar mūsu izglītības iestādi, vietējiem koordinatoriem un žūrijas locekļiem, un kopīgi pārrunātu aktuālos jautājumus saistībā ar 37. konferences organizēšanu, kas notiks 2024. gada novembrī.

Dalībniekiem bija iespēja apskatīt atklāšanas un noslēguma ceremonijas norises vietu, kā arī ielūkoties mācību telpās, kurās norisināsies konkurss. Tāpat tika sniegta detalizēta informācija par paredzēto akadēmisko programmu, kas sagatavota speciāli pasākuma dalībniekiem.

Papildus, dalībniekiem bija iespēja baudīt Eiropas aizsargātos – Latvijas īpašos produktus, kurus ir paredzēts izmantot visās ar ēdināšanas nozari saistītajās nominācijās.
AEHT 37. starptautiskā konference un profesiju konkursi norisināsies no 4. līdz 9. novembrim 2024. gadā un kopā pulcēs vairāk kā 1000 dalībniekus no visas Eiropas. Šogad gods organizēt starptautisko konferenci ir ticis Valsts SIA Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumam. Tas būs ne tikai izaicinošs, bet arī iedvesmojošs pasākums, kurā visi dalībnieki varēs parādīt savu talantu un prasmes, stiprinot savstarpējo sadarbību un palielinot savas profesionālās zināšanas.

Paldies visiem, kuri piedalījās sagatavošanās konferencē, un gaidām jūs visus uz AEHT 37. konferenci. Šis būs neaizmirstams notikums, kas veicinās mūsu nozares attīstību un sadarbību Eiropā.
AEHT (Eiropas tūrisma un viesmīlības skolu asociācija) ir starptautiska nevalstiska organizācija, kurai Eiropas Komisijā ir konsultatīvs statuss.

Asociācijas primārais mērķis ir veicināt Eiropas dimensiju tūrisma un viesmīlības skolās. Sadarbība tiek īstenota, attīstot komunikāciju starp profesionālās izglītības iestādēm, izplatot informāciju par aktualitātēm un inovācijām tūrisma un viesmīlības nozarēs, apkopojot un izplatot labās prakses piemērus, īstenojot pedagogu un audzēkņu pieredzes un prakses projektus, izplatot jaunus mācību metodiskos materiālus un mācību metodes, organizējot starptautiskos profesiju konkursus, tematiskus pasākumus un seminārus attīstot sadarbību starp izglītības iestādēm un nozaru darba tirgu.

AEHT ir dibināta 1988. gadā un šobrīd tās biedru skaits pārsniedz 400 iestādes no 40 pasaules valstīm. AEHT darbību koordinē valde, kuru veido nacionālie pārstāvji no katras dalībvalsts. Latviju organizācijā pārstāv Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma valdes locekle-direktore Ilze Ločmane.
Galerija

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts