Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

16.03.2017

Veiksmīga dalība Vācijas izstādēs

Kad: 2017. gada 23. martā, plkst. 13:00-16:30   Kur: Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras birojā, Strēlnieku 1-4, 3. stāvs, Rīga Mērķauditorija: Seminārs ir paredzēts vadītājiem, mārketinga vadītājiem, darbiniekiem, kuri tikai plāno piedalīties Vācijas izstādēs, kā arī tiem, kuriem jau ir pirmā pieredze. 

Valoda: latviešu Lektori: Māris Balčūns, Daina Saktiņa un Svetlana Avene-Aveniņa Dalības maksa: 99,- EUR plus PVN (AHK un LTRK biedriem – 20% atlaide).
Vai piedalīšanās izstādēs ir mūsdienīgs, vai arī no dinozauru ēras aizķēries produktu un pakalpojumu popularizēšanas veids? Semināra mērķis ir sniegt uzņēmējiem izpratni par izstādēm Vācijā, par to, cik būtiski ir tām savlaicīgi gatavoties, kā arī seminārs palīdzēs sagatavot uzņēmumu pārstāvjus veiksmīgai dalībai Vācijas izstādēs. 

Par stenda izveidošanas knifiem un mākslu dalīsies „Agroresursu un ekonomikas institūts“ izstāžu daļas vadītāja Daina Saktiņa, bet kā gūt panākumus izstādēs, izklāstīs „Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras” biroja vadītājs Māris Balčūns. Uzņēmuma SIA „Kreiss” mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Svetlana Avene-Aveniņa dalīsies savā personiskajā pieredzē par to, kā tad īsti viss notiek Vācijas izstādēs, kā arī vērsīs Jūsu uzmanību uz to, ka dalība starptautiskajās izstādēs ir lielisks mārketinga rīks.

Semināra programma:
13:00 – 15:00 I daļa
Izstādes atrašana, pieteikšanās, izmaksas 
AUMA - Vācijas izstāžu asociācija 
Sagatavošanās izstādei
Dalība izstādē – valoda, ģērbšanās stils, izdales materiāli 
Stenda plānošana un izveide Informācijas izvietošana stendā
Aktivitātes pēc izstādes 15:00 – 15:20 
Kafijas pauze 15:20 – 16:30

 
II daļa

Dalība starptautiskās izstādēs kā mārketinga rīks jūsu biznesam!
Praktiskā pieredze par piedalīšanos izstādēs 

Lektori 
Māris Balčūns, Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras Latvijas biroja vadītājs, atbildīgs par divpusējo Vācijas-Latvijas ekonomisko attiecību veicināšanu un biznesa kontaktu attīstīšanu. Četrus gadus vadījis Messe München pārstāvniecību Latvijā. Iepriekš strādājis tirdzniecības un nekustamo īpašumu jomās vairākos uzņēmumos ar vācu kapitālu.

Daina Saktiņa, Agroresursu un ekonomikas institūta izstāžu daļas vadītāja izstāžu kopstendus sāka organizēt 2012. gada vasarā. Kā pirmais kopstends tika izveidots Riga Food 2012. Kopumā ir jau noorganizēti 42 nacionālie kopstendi.

Svetlana Avene-Aveniņa, SIA „Kreiss” PR & mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja  iegūvusi profesionālā bakalaura grādu Eiropas biznesā, profesionālā kvalifikācija ir uzņēmumu un iestāžu vadītāja. Jau vairākus gadus strādā uzņēmumā SIA Kreiss, kas ir Latvijā lielākais īstermiņa realizācijas preču pārvadātājs Baltijas tirgū un viens no nozīmīgākajiem Eiropā.


Kontakti:        
Zanda Kolesnikova +371 6611 9817 zanda.kolesnikova(at)ahk-balt.org +371 67830478          

Vēl ziņas

Piesaki savus izcilākos produktus dalībai prestižā pārtikas kvalitātes konkursā The Baltic Taste Award!
Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts