Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.08.2014

Vecrīgas sirdī durvis vēris vaļā īsta kokteiļu paradīze

Jau šo piektdien, 15. augusta vakarā, svinīgo atklāšanu piedzīvos pirmais īstais Rīgas kokteiļbārs Cheers!, kas atrodas pašā Vecrīgas sirdī un sola tā apmeklētājus priecēt ne vien ar izmeklētiem ēdieniem, bet arī ar īpašu un Latvijā vēl nebijušu kokteiļu pasniegšanas veidu. Atklāšanas pasākuma laikā ielūgtajiem viesiem paredzēta kokteiļu un ēdienu degustācija, iepazīšanās ar bāra kolektīvu un īpašajiem dzērienkartes kokteiļiem, kā arī iespaidīgs bārmeņu šovs, muzikāli priekšnesumi un citas ne mazāk aizraujošas aktivitātes līdz pat pusnaktij.

Cheers! kodols ir radošā direktore Jūlija Vasilčenko un direktors Roberts Kalvāns, kuri, apvienojot savus spēkus un gadu gaitā uzkrātās idejas, nāca klajā ar oriģinālo biznesa koncepciju. Bāra telpas ir ieturētas industriāli mūsdienīgā stilā un tumšos toņos ar klasisku elementu pieskaņu un pieklusinātu apgaismojumu, kas rada īpaši intīmu un nepiespiestu atmosfēru, ļaujot tā apmeklētājiem baudīt netraucētu atpūtu visas nakts garumā.

Svinīgās atklāšanas laikā lielisks papildinājums interjeram būs arī mūsdienīgā grupa APOFEOZ ORKESTRA, kas izpilda regeja kompozīcijas, tādejādi sniedzot klausītājiem iespēju relaksēties un aizceļot pārdesmit gadus tālā pagātnē. 

Tāpat visa vakara gaitā apmeklētāji tiks priecēti ar izsmalcinātām aukstajām uzkodām, karstajiem ēdieniem un desertiem, kā arī tiem speciāli piemeklētiem kokteiļiem. Tā kā bāra atšķirības zīme ir tieši oriģinālais pasniegšanas veids, Cheers! komanda pasākuma viesus pārsteigs ar īpaši netradicionālu kokteiļu dizainu.Vakara turpinājumā paredzēta iepazīšanās ar Cheers! komandu, bāra sezonālo ēdienkarti un dzērienkarti, kā arī īpašajiem kokteiļiem, savukārt, īsi pirms pusnakts gaidāms iespaidīgs bārmeņu miksologijas šovs, kura ietvaros tiks demonstrēta elpu aizraujoša meistarība, kas nevienu neatstās vienaldzīgu. 

Pēc plkst. 24:00, pasākuma oficiālajai daļai noslēdzoties, ikviens interesents ir laipni gaidīts iepazīties ar jauno bāru un tā piedāvāto sortimentu, jo enerģiska mūzika un atraktīvas izklaides turpināsies visas nakts garumā.

“Mēs vēlamies Rīgā ieviest to, ko vēl neviens līdz šim nav piedāvājis – īpašu kokteiļu noformējumu un pēc iespējas dabīgāku sastāvu ar pašu gatavotiem uzlējumiem, liķieriem un limonādēm. 
Tāpat mēs gribam arī izmainīt sabiedrības attieksmi pret kokteiļiem kopumā. Proti, tos nav jādzer dzeršanas pēc, bet gan jāiemācās izbaudīt to garšu. 

Tieši tāpēc mēs tik lielu uzmanību pievēršam noformējumam, tādejādi ne tikai pārdodot produktu, bet arī iepriecinot apmeklētājus,” komentē bāra direktors, Roberts Kalvāns.

 
Kokteilis Amālija

Amālija ir bāra tradicionālais kokteilis, un tā autors ir bāra direktors-bārmenis Roberts Kalvāns, kurš tieši ar šo kokteili ir ieguvis arī vairākus apbalvojumus pasaules mēroga konkursos.Dzēriena sastāvā ir rums, ābolu sula, marakujas sīrups, svagi spiesta laima sula, olas baltums un bazilika lapas, un tas ir dekorēts ar kakao pulveri. 

Kokteiļa nosaukums ir veltīts Bacardi nama dibinātaja sievai Amālijai. Tā kā iedvesmas avots kokteiļa pagatvošanai bijusi tieši Bacardi ģimene, dzērienā vienmēr izmanto tikai firmas Bacardi rumu.Bārs Cheers! Audēju ielā 8-1
Darba laiks:
Svētdiena - Trešdiena 12:00 - 02:00
Ceturtdiena - Sestdiena 12:00 - 05:00 (vai līdz pēdējam klientam)Maija Melbārde

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts