Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

15.05.2015

Vecrīgā atvērts trešais renovētais ‘’Latvijas balzams veikals’’

Vecrīgā, Audēju ielā 8, tika atklāts jau trešais jauna koncepta un dizaina ‘’Latvijas balzams veikals’’ (LB veikali), pircējiem piedāvājot mūsdienīgu un ērtu iepirkšanās vidi. Kopš pagājušā gada  “Latvijas balzams veikali” tīkla modernizācijā  jau ieguldījuši 180 tūkstoši eiro. 

Kā informē „Latvijas balzams veikali” mārketinga vadītāja Laura Sarkanābola, veikalu modernizācija tika aizsākta tieši ar Vecīgas tirdzniecības vietām, kurās regulāri iepērkas arī galvaspilsētas viesi. 

Līdz šim renovētajos LB veikalos, kas atklāti pērnā gada novembrī un šī gada martā, par 15 procentiem audzis vidējā pirkuma apjoms. Tas ir arī pierādījums, ka gan pilsētas viesi, gan vietējie iedzīvotāji pozitīvi novērtē veikalu jauno dizainu, moderno vidi un plašo sortimentu.

Pirmo pirkumu jaunatvērtajā veikalā Audēju ielā 8 kā goda klients veica Dailes teātra aktieris Mārtiņš Počs. Aktieris iegādājās Rīgas Melno balzamu ar upeņu garšu.  

 Līdz gada beigām plānots atvērt vēl divus „Latvijas balzams veikalus”, kopumā  renovācijā ieguldot ap  pusmiljonu eiro. 

Atjaunotajos LB veikalos pieejams plašāks sortiments, turklāt bez alkoholiskajiem un bezalkoholiskajiem dzērieniem tiek piedāvāti arī citi tūristu un vietējo pircēju iecienīti Latvijas suvenīri un saldumi. Jaunais veikalu risinājums iepriecina arī kafijas cienītājus, piedāvājot karstu kafiju līdznešanai. Noteiktos laikos strādā arī degustācijas stūrītis, kurā var nodegustēt jaunumus no veikala sortimenta.  

Šobrīd Latvijā strādā  44  specializētie „Latvijas balzams veikali”, kas pieder SIA „Bravo” un ir daļa no „Amber Beverage Group”, kas ir vadošā vīna un stipro alkoholisko dzērienu holdinga sabiedrība Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Veikalos iespējams iegādāties visus AS “Latvijas balzams” ražotos dzērienus, kā arī plašu importēto alkoholisko dzērienu klāstu un citus produktus. 


 Dana Hasana
 

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts