Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

28.11.2012

Vecrīgā atvērts jauns restorāns „DĀRZS”

Oktobra pēdējā dienā, Skārņu ielā 9, durvis vēra jauns restorāns „DĀRZS”. Dārzā ik uz soļa ir kāds pašdarināts interjera elements, dekors, kas, saplūstot ar visu kopējo telpu, rada viegli rotaļīgu un radošu atmosfēru. „Dārznieki” telpas ir veidojuši kā daļu no savas ikdienas, lai restorāna apmeklējums ikvienam būtu kā piedzīvojums un svētku mirklis.   


Restorāna ideja slēpjas nosaukumā. Dārzs ir vieta, kur uzsvars tiek likts uz vieglu, nepiespiestu un mājīgu atmosfēru un kur iespēja baudīt vēlās brokastis kā arī garšu bagātīgas pusdienas, vakariņas. Vakaros tā ir vieta, kur tikties ar draugiem un, ieslīgstot ērtos zviļņos, baudīt mājas vīnus un Dārza kokteiļus. 


„Divu gadu laikā, kamēr bija restorāns Dstyle Lounge, esam piedzīvojuši ļoti daudz interesantu un daudzveidīgu pasākumu, kas nenoliedzami papildināja Rīgas kultūras un izklaides dzīvi. Jaunā restorāna koncepts mums ienāca prātā mirklī, kad vasara tuvojās beigām. Atskārtām, ka tūlīt sāksies aukstie un drūmie rudens - ziemas mēneši. Mēs tik ļoti vēlējāmies paildzināt šo vasarīgi zaļo laiku, ka nolēmām to radīt mūsu telpās, kur visu gadu būtu zaļš, saulains un atgādinātu vasaru un īstus dārza svētkus,” restorāna koncepta maiņu komentē īpašniece Santa Kola, kas pārstāv uzņēmumu nu jau bez līdzšinējās kolēģes Elīnas Fūrmanes.


Katru dienu restorāna virtuvē notiek liela rosība, lai ik nedēļu ēdienkartē varētu iekļaut jaunus un interesantus ēdienus, kas balstīti gan uz sezonalitāti, gan uz jaunatklātām garšas niansēm. 

Restorāna šefpavāre Arleta Tūrmane rotaļājoties ar dārzā esošajām formām, nebeidzamām krāsu gammām un daudzveidīgajām garšām veido savu variāciju par Latvijas mūsdienu virtuvi, kas izstaro dabas enerģiju un dzīvīgumu.

 Pasniegtais ēdiens nav tikai ikdienas rituāls, tā ir garšas rotaļa, kas pārsteidz un atklāj vienkāršības patiesumu.  

Dārzā ir iespējams organizēt dažāda veida svētkus - uzkodu vakarus, grandiozas vakariņas, neformālas ballītes, kā arī ir iespēja baudīt restorānā gatavotu maltīti ārpus Vecrīgas ierastajām telpām.


Restorāns Dārzs
Skārņu iela 9
Galdiņu rezervācija +371  2788 77 71

Darba laiks: 
P., O., T., C. : 12:00 – 23:00
P., S.: 12:00 – pēdējam klientam
Sv.: 12:00 – 23:00. 


  

Vēl ziņas

Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē
Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts