Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

19.03.2015

Vecrīgā atvērts jau otrais jauna dizaina „Latvijas balzams veikals”

Šodien 19.martā Vecrīgā, Kaļķu ielā 2-1, tika atklāts jauns, pēc kārtas jau otrais jauna koncepta un dizaina „Latvijas balzams veikals” (LB veikali), kas pircējiem piedāvā mūsdienīgu iepirkšanās vidi un plašu sortimentu. Veikals nodarbinās 5 darbiniekus. Pirmais jauna koncepta un dizaina veikals Vecrīgā tika atklāts pērn novembrī. 

“Mūsu veikali ir sava veida Latvijas vizītkarte, jo šeit iegriežas arī daudz tūristu un galvaspilsētas viesu, kas iegādājas suvenīrus un Latvijā ražotus produktus. LB veikalu renovāciju un pāreju uz jaunu konceptu tādēļ esam aizsākuši tieši ar Vecrīgas veikaliem un pakāpeniski atjaunosim arī citus lielākos ķēdes veikalus Rīgā un Jūrmalā,” atklājot jauno tirdzniecības vietu, uzsvēra LB veikali vadītājs Pāvels Fiļipovs. 

P.Fiļipovs informē, ka tuvāko divu gadu laikā tiks atvērti vēl vairāki jauna koncepta veikali, kopumā veikalu modernizācijā ieguldot ap pusmiljonu eiro. 

Jaunais veikals piedāvā plašāku sortimentu – vairāk nekā 500 dažādu alkoholisko dzērienu zīmolu; tūristu un vietējo pircēju iecienītus Latvijas suvenīrus un saldumus.  

Jaunais veikalu risinājums iepriecinās arī kafijas cienītājus, piedāvājot kafiju līdzņemšanai. Noteiktos laikos strādās pašapkalpošanās degustācijas stūrītis, kurā būs iespējams nodegustēt jaunumus no veikala sortimenta.  

LB veikali kopējais apgrozījums pērn sasniedza 13.3 miljonus eiro. Uzņēmums nodarbina vairāk nekā 150 cilvēku.

Šobrīd līdz ar jaunatvērto veikalu Latvijā darbojas 44 specializētie LB veikali, kas pieder SIA „Bravo” un ir daļa no „Amber Beverage Group”, kas ir vadošā vīna un stipro alkoholisko dzērienu holdinga sabiedrība Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. 

LB veikali veidoti pēc vienotas koncepcijas kā specializēti alkoholisko dzērienu veikali ar pircējam viegli atpazīstamu veikala ārējo veidolu un vienotu standartu klientu apkalpošanā. Veikalos iespējams iegādāties visus AS „Latvijas balzams” ražotos dzērienus, kā arī plašu importēto alkoholisko dzērienu klāstu un citus produktus.

LB veikalu jaunais dizains un koncepts sasaucas ar Baltijas lielākā alkoholisko dzērienu ražotāja AS „Latvijas balzams” pāreju uz jaunu vizuālo identitāti, šogad aprīlī atzīmējot uzņēmuma 115. jubileju. Dana Hasana

  

Vēl ziņas

Jūrmalā durvis vērusi jauna viesnīca Rixwell Collection Seaside Hotel
Valmiermuižas alus šī gada pirmajos trīs mēnešos sasniedzis alus pārdošanas rekordu
Šefpavāru atziņas
Pagarināts eko kampaņas termiņš: pieņem pārstrādei virtuves piederumus līdz maija beigām
Investējot 1,3 miljonus eiro, McDonald’s atver jaunu restorānu Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts