Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

01.06.2016

Vasaras vīnu degustācija restorānā “White Island”

11. jūnijā plkst.19.30 restorānā uz ūdens“White Island” (Kuģu iela 11, Rīga) notiks vīna svētki par godu vasaras sezonas sākumam, kurā tiks piedāvāti vairāk nekā divdesmit vasaras vīni no labākajām vīna darītavām Eiropā. 

Katrai vīna darītavai (pārstāvētas tiks tādas valstis kā Francija, Itālija, Spānija un Vācija) būs ierīkots savs stends, kur norisināsies spontānas „aklās degustācijas” ar balvām dalībniekiem, vīnziņi atklās un demonstrēs vīnu aromātus un garšas, kā arī pastāstīs par vēsturi un ražošanas tehnoloģijām. 

Pasākumu rīko kompānijaNoble Wine – Vecās pasaules (Eiropas) vīna eksperts un Latvijā vienīgā tāda paša nosaukuma vīna pasaulei veltītā žurnāla izdevējs. „Aicinām kopā ar mums pavadīt šo vakaru ne tikai vīna pazinējus un cienītājus, bet arī tos, kuri tikai sāk izprast šī apbrīnojamā dzēriena pasauli,” saka Noble Wine dibinātājs Aleksandrs Minajevs.

 „Visu vakaru bez ierobežojumiem pasākuma viesi varēs baudīt aromātiskos Provansas vīnus, dzirkstošos vīnus no Katalonijas, vieglos, bet vāciski solīdos Mosel rīslingus, mūsu iecienītos Pinot Noir – kopā vairāk nekā 20 vīna šķirņu un tikpat daudz uzkodu.”

Tāpat pasākuma programmā: šampanieša atvēršanas ceremonija, leģendārās Katalonijas dzirkstošā vīna darītavas Raventos I Blanc pārstāves Annas Būtas(Anna Booth) meistarklase, Latvijas vīnziņu rekomendācijas un ieteikumi, īpaši katram vīnam piemērotas uzkodas no restorāna Riviera, uz grila gatavots jērs un gleznains skats uz vēlas pēcpusdienas saules apspīdēto Vecrīgu.

I
Biļetes:https://www.noblewine.lv/lv/pasakumi/vina-degustacijas/vasaras-sezonas-atklasana  

Vēl ziņas

Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts