Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

10.05.2017

Vasaras tūrisma sezona iesāksies ar akciju "Atvērtās dienas laukos"!

"Lauku ceļotājs" sadarbībā ar Lietuvas tūrisma asociāciju "Atostogos kaime" aicina uz akciju "Atvērtās dienas laukos", kas notiks 2017. gada 27. - 28. maijā. Šogad akcija norisināsies gan Latvijā, gan Lietuvā. Abās valstīs akcijā apvienojušās 180 lauku tūrisma saimniecības, kas šajās 2 dienās apmeklētājiem būs sarūpējušas īpašus pārsteigumus un akcijas.

Šis ir jau ceturtais gads, kad tiek rīkota akcija "Atvērtās dienas laukos" un tā jau kļuvusi par tradīciju – iesākt vasaras tūrisma un ražošanas sezonu ar plaši atvērtām durvīm, aicinot visus interesentus, klientus, kaimiņus un vienkārši zinātkāros uz saimniecībām, lai iepazīstinātu ar bagātīgo piedāvājumu, ko ikdienā tūrists var ieraudzīt, nogaršot, sadzirdēt un sajust laukos. Šajās divās dienās vēlamies īpaši popularizēt laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājus 2 dienas doties prom no pilsētas, lai iepazītu lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudītu aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot laukos.

Šogad akcijas akcents ir uz apmeklētājiem atvērtām lauku saimniecībām un vietām, kurās var iepazīt un pieredzēt  lauksaimnieciskos procesus no pirmsākumiem līdz mūsdienīgai ražošanai, demonstrējumiem un meistarklasēm, iepazīstinot ar senā mantojuma pielietojumu mūsdienās (zivju kūpināšana, maizes, cepšana, podniecība, utt.).

Kopumā saimniecību akcijas piedāvājums ir ļoti plašs - būs iespējams izzināt un iepazīt saimniecības dodoties eskursijās, baudīt dabu pārgājienos un laivu braucienos, nogaršot dažādus lauku gardumus, bērnu priekam būs spēles un rotaļas, varēsiet iemēģināt roku dažādos amatos, iepazīt zvēriņus, makšķerēt, doties izjādes, iegādāties produkciju...un vēl un vēl..baudīt laukus!

Akcijas saimniecību piedāvājumu meklējiet akcijas mājas lapā www.celotajs.lv/atvertasdienas. No 15. maija drukātu akcijas karti ar saimniecību kontaktiem varat saņemt pie mums "Lauku ceļotāja" birojā, novadu tūrisma informācijas centros un DUS "Circle K".

Pirms dodieties ceļā, aicinām sazināties ar saimniekiem un pieteikt savu apmeklējumu, lai viņi var ieplānot jūsu uzņemšanu jūs izvairītos no „sastrēgumiem”.

Noteikti sarūpējiet ceļošanai un lauku videi ērtu apģērbu un apavus. Saimniecībās būs iespēja iegādāties laukos ražotu un gatavotu produkciju, tomēr ne visur ir iespējams norēķināties ar bankas karti, tāpēc noderēs arī skaidra nauda!

Mēs aicinām dalīties ar spilgtākajiem iespaidiem no "Atvērtām dienām laukos", piedaloties fotokonkursā. Atsūti savu foto uz lauku@celotajs.lv līdz 2. jūnijam un, iespējams, tieši Tu iegūsi balvu no "Lauku ceļotāja". 

Veiksmīgu ceļošanu! Baudam laukus!

  

Vēl ziņas

Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!
Mājas Kafejnīcu Dienas sākas 29. jūnijā!
Kā pareizi un droši pagatavot Līgo svētku maltīti uz ugunskura: praktiski padomi un receptes
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Restorāna “Hercogs” šefpavārs Andris Rūmītis Jāņos iesaka eksperimentēt ar jaunām garšām


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts