Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

07.04.2015

Varēs pieteikties atbalstam pasākumā „Akvakultūra, kas nodrošina vides pakalpojumus”


 Zemkopības ministrija informē, ka Lauku atbalsta dienestā (LAD) no 2015. gada 27. aprīļa līdz 2015. gada 15. maijam tiks pieņemti projektu iesniegumi atbalsta saņemšanai Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020. gadam pasākumā „Akvakultūra, kas nodrošina vides pakalpojumus”. Pasākuma kopējais pieejamais publiskais finansējums (pieciem gadiem) ir 3 788 000 eiro.

  Pasākuma „Akvakultūra, kas nodrošina vides pakalpojumus” mērķis ir veicināt videi draudzīgas metodes akvakultūras produkcijas ražošanā, tādējādi nodrošinot attiecīgus ūdenstilpņu uzturēšanas un dzīvnieku audzēšanas apstākļus, ieskaitot vides un bioloģiskās daudzveidības saglabāšanu un uzlabošanu, ainavas un akvakultūras zonu tradicionālo elementu apsaimniekošanu. Atbalsta saņemšanas kārtība nosaka, ka atbalsta pretendents var būt Pārtikas un veterinārajā dienestā atzīts akvakultūras nozares uzņēmums un tam būs jāuzņemas saistības uz pieciem gadiem, sākot no 2015. gada.

Projektu iesniegumi atbalsta saņemšanai gatavojami saskaņā ar 2014. gada 30. septembra Ministru kabineta (MK) noteikumiem Nr. 598 „Noteikumi par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu, administrēšanu un uzraudzību lauku un zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020. gada plānošanas periodā” un 2014. gada 3. novembra MK noteikumiem Nr. 692 „Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība pasākumā „Akvakultūra, kas nodrošina vides pakalpojumus””. Projekta iesnieguma veidlapa un metodiskie norādījumi tās aizpildīšanai ir pieejami LAD mājaslapā www.lad.gov.lv.

Projektu iesniegumi jāiesniedz LAD reģionālo lauksaimniecības pārvalžu klientu apkalpošanas centos vai LAD klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Republikas laukumā 2, 2. stāvā (tālr. 67027693, 67027235). Projekta iesniegumu elektroniska dokumenta formā, parakstītu ar elektronisko parakstu un apliecinātu ar laika zīmogu Elektronisko dokumentu likumā noteiktajā kārtībā, var iesniegt arī lad@lad.gov.lv. 
______________________________
Informāciju sagatavoja
Viktorija Kalniņa
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālrunis: 67027622
viktorija.kalnina@zm.gov.lv

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts