Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

05.06.2020

Valmiermuižas alus uzsāk piegādes uz jebkuru adresi Eiropas Savienībā

Līdz ar iespēju Latvijas mazajām alus darītavām tirgot alu internetā SIA Valmiermuižas alus uzsāk alus piegādi uz jebkuru adresi Eiropas Savienībā, priecējot daudzos ārvalstīs mītošos latviešus, kuri šajos Jāņos varēs stiprināt saikni ar dzimteni, baudot Latvijā darītu alu. Šādi alus darītava plāno pasaulē popularizēt Latvijas amata alus garšas, tirdzniecībai internetā šogad sasniedzot 6 % no kopējā apgrozījuma.

“Mans sen lolots sapnis piepildās. Tagad latvieši var svinēt Jāņus visā Eiropā ar Latvijā darītu alu. Alus ir  mūsu nacionālais dzēriens, bez kura Līgo vakars nav iedomājams nevienā pasaules vietā, kur svin šos svētkus. “Valmiermuižas alus” ir Latvijas garša, tāpēc mūsu alum būtu jābūt svētku galdā visur, kur godā celtas Latvijas tradīcijas!” gandarījumu par jauno iespēju pauž Valmiermuižas alus saimnieks Aigars Ruņģis. 

Līdz šim Valmiermuižas alus savus brūvējumus piegādāja pircējiem internetā uz jebkuru adresi Latvijā. Kā stāsta saimnieks, vislielākā interese tirgotava.valmiermuiza.lv pašmāju alus baudītājiem ir par dažādām garšu izlasēm un jaunām garšām, kas tiek brūvētas mazos apjomos un nav pieejamas lielveikalos. 

Valmiermuižas alus cienītājiem ārvalstīs līdz šim bija iespēja iegādāties Valmiermuižas alus garšas Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā un Īrijā, kur izveidojusies ilgtermiņa sadarbība ar vietējiem izplatītājiem. Nu Valmiermuižā darīto alu varēs pasūtīt arī internetā ar piegādi visā Eiropas Savienībā, kā arī nosūtīt radiem un draugiem, apmaksājot pirkumu un norādot cita saņēmēja adresi. Alus piegādes nodrošinās kurjerkompānija Venipak 2–5 darba dienu laikā. 

“Līdz ar šo jaunumu tirgotava.valmiermuiza.lv būs pieejama arī angļu valodā. Ļoti ceram, ka mūsu alus iegaršosies arī latviešu draugiem un alus garšu kolekcionāriem Eiropā. Interneta tirdzniecības paplašināšana ir vēl viens apliecinājums, ka šī krīze var pavērt arī jaunas iespējas izaugsmei, paplašināt eksporta iespējas, kā arī pildīt valsts budžetu, jo akcīzes nodoklis un PVN paliek Latvijā,” norāda Aigars Ruņģis.

100% SIA Valmiermuižas alus un SIA Valmiermuižas pils kapitāldaļu pieder SIA Valmiermuižas ieguldījumu fonds, kas dibināts ar nolūku attīstīt zīmolu Valmiermuiža ilgtermiņā, popularizēt Valmiermuižu kā gardēžu tūrisma ceļa mērķi un sekmēt Valmiermuižas alus eksportu. 60% fonda daļu pieder alus darītavas saimniekam Aigaram Ruņģim, 24% Austrijas ieguldījumu fondam Industrieliegenschaftenvervaltungs AG (ILAG) un 16% Vācijas uzņēmumam Thinkflink GmbH. 

Agnese Ruberte

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts