Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

13.04.2011

Valmierā vasaras tūrisma sezonu atklās ar laivu maršu „Abuls- Gauja” un Gardēžu pikniku

Valmierā vasaras tūrisma sezonu atklās ar laivu maršu 'Abuls- Gauja' un Gardēžu pikniku
7.maijā ar laivu maršu „Abuls- Gauja” un Gardēžu pikniku tiks atklāta Valmieras un tās apkārtnes vasaras tūrisma sezona, par to ceturtdien, 7.aprīlī tūrisma veicināšanas konsultatīvās padomes dalībniekus informēja Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvji.

Laivu maršā aicināts piedalīties ikviens interesents ar savu laivu vai peldlīdzekli, ko nodrošinās aktīvās atpūtas centrs „Eži”. Laivojums sāksies Brenguļu alus dārzā pl.10:00, un visi dalībnieki startēs kopā Brenguļu ūdenskrātuvē, kur vispirms veiks aptuveni trīs kilometru distanci pa ūdenskrātuvi, bet pēc tam tālāk jau pa Abula straumi. Laivu marša dalībnieki finišēs jaunajā laivu piestātnē Valmieras vecpilsētā. Jāpiebilst, ka Abula un Gaujas krastos dalībniekus priecēs dziedātāji, pūtēji un gaida citi pārsteigumi. Laivojot būs iespēja iepazīt Valmieras puses dabas objektus- aplūkot Abula stāvkrauju, Abula ieteku Gaujā, Stāvos krastus, Daliņu pludmali, izbaudīt Kazu krāces un Valmieras vecpilsētu. Visiem dalībniekiem pēc finiša būs gardā „Rātes Vārti” sarūpētā putra un „Valmiermuižas alus”. Jāpiebilst, ka laivošana turpināsies arī 8.maijā ar profesionāļu sacensībām „Gaujas Maratons”, kuru laikā dalībnieki veiks distanci no jaunās Valmieras laivu piestātnes līdz Līgatnei.

Gan laivotājiem, gan to līdzjutējiem, kā arī valmieriešiem un citiem pilsētas viesiem šajā dienā būs iespēja iepazīt kulinārā tūrisma iespējas Valmieras pusē. No pl.11:00 Valmieras vecpilsētā norisināsies Gardēžu pikniks, kura laikā īpašā gaisotnē būs iespēja nobaudīt un iegādāties tikai Valmieras pusē tapušo ēdienu, kulinārijas izstrādājumus u.tml.

Papildus informācija un reģistrācija Laivu maršam „Abuls- Gauja” un sacensībām „Gaujas maratons” www.ezi.lv.

Vairāk par vasaras tūrisma sezonas atklāšanas pasākumiem lasiet www.valmiera.lv, www.twitter.com/valmiera_lv, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības informatīvajā izdevumā.

Jāpiebilst, ka 7. maijā Valmierā ar daudzveidīgu programmu norisināsies Ģimenes diena, un valmieriešiem un pilsētas viesiem būs iespēja darboties arī radošajās darbnīcās, apmeklēt vairākus kultūras pasākumus u.tml.


Inese Kazuša,
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja

  

Vēl ziņas

Latvijā strauji aug vegānisko recepšu popularitāte
Eko programma: krasi mainījusies iedzīvotāju attieksme pret ikdienā nepieciešamām lietām
Maizes diena un Sidra svētki 31.07. 2022.
Mājas kafejnīcu dienas (MKD): jūlijs - septembris
Viesus atkal aicina Āgenskalna pērle- Āgenskalna tirgus


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts