Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

05.08.2013

Valmierā „Electrolux” brīvdabas restorānā šonedēļ tiksies labākie pavāri un smalkākie gardēži

Valmieras pilsētas 730 gadu jubilejas svinību laikā mazbānīša depo uz divām dienām pārtaps par iedvesmojošu maltīšu vietu „Electrolux pop-up restorāns Valmieras rajonā”. Tur tuvējā apkārtnē audzētus un ražotus produktus maltīšu pagatavošanai izmantos unikāla Latvijas izcilāko pavāru komanda. 

„Apmeklējot jaunas maltīšu baudīšanas vietas, cilvēks ne vien izaicina savas garšas kārpiņas un iepazīst garšas meistaru prasmes, bet arī iedvesmojas jauniem virtuves eksperimentiem pats. 

Tie, kas jau izvēlējušies šajā nedēļas nogalē pusdienot vai vakariņot Valmieras apkaimē, nokļūs uz iedvesmojošu garšas dizaina piedzīvojumu Valmieras mazbānīša depo. Tas celts 1911. gadā, bet augustā uz īsu mirkli pārtaps par brīvdabas restorānu un ēdienu baudīšanas vietu, kur tiksies gardēži un dizaina cienītāji.

 Gan ieraugot vietējos produktus un to pievilcību, gan iepazīstot virtuves tehniku ar funkcijām, kas līdz šim bijušas pieejamas tikai restorānu virtuvēs, bet tagad izmantojamas jebkurā mājas virtuvē,” stāsta „Electrolux Latvia” vadītājs Eduards Reneslācis. 

Restorāna virtuves pavāru komandā būs restorāna „3 pavāri” pavāri Mārtiņš Sirmais, Ēriks Dreibants un Jānis Sproģis, restorāna „Bibliotēka Nr.1” pavārs Māris Jansons, Dikļu pils restorāna pavārs Jānis Siliņš, kā arī „Valtera restorāns” pavārs Valters Zirdziņš.

„Electrolux pop-up restorāns Valmieras rajonā” būs atvērts 9. un 10. augustā divos cēlienos katrā no dienām tiem gardēžiem, kas būs veikuši rezervāciju un ieradīsies ar ielūgumiem. Pašreiz vēl ir pieejami ielūgumi pusdienu cēliena rezervācijai brīvdabas restorānā. 

Restorāns tapis ar sadzīves tehnikas ražotāja „Electrolux” atbalstu, kurš restorāna norisei Valmieras mazbānīša depo uzstādīs moduļu virtuvi. Domājot par to, lai ēst gatavošanas process būtu pēc iespējas vienkāršāks un varētu radīt šefpavāra cienīgu rezultātu, „Electrolux” kolekcijas „Inspiration Range” virtuves tehnika aprīkota ar funkcijām, kas līdz šim bija pieejamas tikai restorānu virtuvēs.

Pagājušā gadā 8. jūlijā „Electrolux pop-up restorāns Valmieras rajonā” savus viesus pulcēja Burtnieku muižas tējas paviljonā. 


Kitija Balcare


  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts