Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

30.10.2019

Valkā ir atklāta jauna alus darītava Võru õlletehas

Valkā ir atklāta jauna alus darītava Võru õlletehas, kas atrodas bijušā robežkontroles punktā un ražos gaišo alu Cimze Kraft LagerJaunais alus ir nosaukts par godu pedagogam un latviešu izcilajam tautasdziesmu apdarinātājam Jānim Cimzem.

Kā pastāstīja alus darītavas ražošanas vadītājs Aigars Roga, tad šim alum ir specifiska garša. Pēc veida tas skaitās kā gaišais alus, bet pēc garšas vairāk atgādina tumšo alu. 
Kas attiecās uz ražošanas apjomiem, tad teorētiski alus darītavas kapacitāte ļautu saražot 20 tonnas alus mēnesī, bet reālie ražošanas apmēri pagaidām ir mazāki,  jo to liedz telpu izmērs. 
"Nākotnē plānots attīstīties un iespējams, ka nākamvasar radīsim kādu jaunu produktu ," sacīja Roga.

Alus Cimze Kraft Lager jau ir pieejams tirdzniecībā. Sākotnēji tas parādījās alus darītavas Võru õlletehas īpašnieka, kompānijas SIA ET Invest piederošajos Alko 1000 veikalos, kā arī vairākos veikalos Rīgā un vienā veikalā Ogrē. Tuvākajā laikā alu iecerēts sākt realizēt arī Igaunijā.

"Mūsu mērķis ir strādāt mazliet plašāk. Ne tik lielā mērogā, kā to dara lielie ražotāji, bet censties sekmēt noietu veikalos un, iespējams, veidot sadarbību ar citiem alus darītājiem," sacīja Roga. Viņš pieļāva, ka ar laiku attiecīgais alus varētu būt pieejams arī tirdzniecībā HoReCa segmentā.

Alus darītavas Võru õlletehas īpašnieks ir kompānija ET Invest, kam pieder veikalu tīkls Alko 1000 kas atrodas Valkā, Ainažos, Apē, Bauskas novada, Grenctālē. Drīzumā tiks atvērts arī Alko 1000 veikals Latgalē.

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. TĀ PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA. 


  

Vēl ziņas

Maxima aktivizē emocionālā atbalsta programmu kolēģiem
Barbora.lv no šodienas piedāvā pasūtīt produktus internetā arī Latgalē
Maxima periodiski slēgta pūļa mazināšanai
Maxima atbalsta ZM projektu par pārtikas ziedošanu bez starpniekiem
AS Rīgas Centrāltirgus lauž nomas līgumu ar Centrālā gastro tirgus nomnieku


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts