Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

28.09.2017

Vai valdība izprot nepieciešamību investēt vadošajā Latvijas eksportētājā

“Latvijas balzams” valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns neredz pamatu satraukumam saistībā ar šonedēļ valdībā atlikto “Latvijas balzams” prasījumu likumā noteiktā kārtībā piešķirt uzņēmuma ienākuma nodokļa atlaidi par apjomīga investīciju projekta īstenošanu. 

“Mēs saprotam, ka šis ir nozīmīgs lēmums un deputātiem ir nepieciešams laiks, lai detalizēti iepazītos ar šo iespaidīgo investīciju projektu un finanšu aprēķiniem. No savas puses iesnieguši visus dokumentus, kas nepieciešami šāda pieprasījuma izdarīšanai.  Vienlaikus varu apliecināt, ka esam gatavi klātienē deputātiem skaidrot katru projekta aspektu un esam pārliecināti, ka valdība izprot, cik nozīmīgi ir tas, ka viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem un darba devējiem Latvijā attīsta ražošanu un nodrošina augstus eksporta apjomus”, pauž I.Geidāns. 

Arī "Latvijas balzama" neauditētajā 2017. gada sešu mēnešu finanšu pārskatā “Latvijas balzams” ir norādījis, ka kompānija ir sākusi lielu ražošanas telpu modernizācijas un rekonstrukcijas projektu, ar mērķi apvienot esošās divas ražotnes zem viena jumta. Projekta pabeigšana rezultēsies ar uzņēmuma konkurētspējas palielināšanu un efektivitātes paaugstināšanu reģiona ražotāju vidū. Investīciju projekta kopējās izmaksas ir plānotas 23 miljonu eiro apmērā. 

Vienlaikus vēlamies atgādināt, ka “Latvijas balzams” ir viens no lielākajiem darba devējiem un nodokļu maksātājiem valstī - katru gadu nodokļos uzņēmums valsts budžetā ieskaita ap 50 miljoniem eiro un projekta realizācijās gadījumā 10 gadu laikā nodokļos valsts saņemtu vēl 6.4 miljonus eiro.

AS “Latvijas balzams” ir vadošais alkoholisko dzērienu ražotājs Baltijas valstīs, kas ražo vairāk nekā 100 dažādu zīmolu dzērienus. Mūsu produkcija tiek pārdota vairāk nekā 170 eksporta tirgos ar SPI Group starpniecību, kā arī vairāk nekā 42 tirgos AS “Latvijas balzams” tiešā eksporta ceļā.

Inga Latkovskas


  

Vēl ziņas

Vegāniem draudzīga konditoreja
No Lisabonas līdz Tallinai – top pasaules pilsētas attālinātajam darbam
Aptaujā atklājās- hotdogs ir iecienīta ātrā uzkoda jauniešu vidū
17. Oktobris - 30. Oktobris Rudens Rīgas restorānu nedēļa
Starptautiskā dzērienu izstāde Wine & Gourmet Japan kļūs par ProWine Tokyo


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts