Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

12.11.2012

Vai darbs ir vajadzīgs?

RSU Psihosomatikas klīnikas Attiecību skolā 13. novembrī tiks runāts tieši par darbu. Vai tas ir vajadzīgs? Ja ir, tad kāpēc? Kamdēļ cilvēki uz to dodas un kāda ir motivācija? Cik šī motivācija ir apzināta, varbūt tā ir neapzināta?

Viena no pirmajām atbildēm par nepieciešamību doties uz darbu ir pelnīšana – dzīvošanai, iztikšanai. Tomēr varbūt darbs ir kas vairāk? Darbs taču ir arī sevis izpaušana, savu talantu, varēšanas un prasmju izkopšana. Vai šie iemesli, dodoties uz darbu, cilvēkam ir būtiski? Vai ir iespējams, ka darbvieta ir dzīves mērķu sasniegšanas plāna daļa? 

Laikā, kad sabiedrībā izskan bažas par augsto bezdarba līmeni, ir laiks pārdomāt, kā cilvēki jūtas darbā. Vai jūtas droši un pietiekami atbalstīti? Bet varbūt nedrošība ir pat vajadzīga, lai darbs ritētu maksimāli veiksmīgi? 

Šajā Attiecību skolas nodarbībā asoc. prof. dr. Gunta Ancāne skaidros arī personīgo īpašību nozīmi profesionālajā  darbībā – kā tās ietekmē vai neietekmē darba uzdevuma izpildi. Laiks atvēlēts tiks arī mobingam un bosingam, netiks aizmirsti „grūtie” kolēģi un vadītāji. 

Attiecību skola aicina sevi iepazīt un atrast savu īpašo veidu, kā būt apmierinātam ar dzīvi. Lekciju cikla ietvaros par attiecību veidošanu ar dzīvi būs iespēja piedalīties arī sarunās par vīrieša un sievietes emocijām un seksualitāti. 

Plašāka informācija par Attiecību skolu un iespējām pieteikties: www.psihosomatika.lv, info@psihosomatika.lv, 67625655. 


     


  

Vēl ziņas

Ko dot bērnam līdzi uz skolu pusdienās?
Noskaidroti pavāru konkursa rezultāti un Bocuse d'Or Latvijas kandidāts uz Eiropas atlasi 2022
Putras mēnesī Latvijas iedzīvotājus aicina piedalīties labdarības akcijā
Latvijā un Eiropā pieejama jauna alkoholisko dzērienu e-etiķetes platforma U-LABEL
Katram desmitajam Latvijas iedzīvotājam nav laika pusdienām


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts