Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.03.2017

Uzņēmumumi tiek aicināti pieteikties kopstendā izstādē „Riga food 2017”

Kā katru gadu, Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI) aicina uzņēmumus pieteikties vietai Latvijas kopstendā izstādē “Riga Food 2017”, kurš ir pamanāms iztālēm ar savu plašumu un atrodas galvenās halles centrā. Izstāde norisināsies no 6. līdz 9.septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8. Prognozes liecina, ka 2017.gadā nozares izstādi apmeklēs 40 000 interesentu.

Izmaksas: Neaprīkota platība EUR 69/m2 (bez PVN). Minimālā iespējamā laukuma platība – 10,5 m2, kurā ietilps koptelpām (virtuvei un noliktavai) vajadzīgā platības daļa (līdz 1,5m2 );Dalības maksa EUR 99 (bez PVN).
Iesniedzamie dokumenti jānosūta elektroniski- ieskanēti un parakstīti, adresējot Andrai Ūdrei (andra.udre@arei.lv) līdz š.g. 31.martam. Oriģināli jānosūta pa pastu vai jāiesniedz personīgi Rīgā, Struktoru ielā 14, LV-1039. (Pievienotajos linkos ir nepieciešamo dokumentu paraugi: lejuplādēšanai- http://www.arei.lv/lv/iesniedzamie-dokumenti un paraugi kā aizpildīt-https://lvpartikasrazotajukopstendi.jimdo.com/)

AREI un LR Zemkopības ministrija, īstenojot programmu par atbalstu tirgus veicināšanai ar mērķi palielināt un diversificēt Latvijas lauksaimniecības un pārtikas preču eksportu, piedāvā līdzfinansējumu dalībai Latvijas uzņēmumu kopstendā un aicina pieteikties dalībai 22. starptautiskajā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstādē “Riga Food 2017”. 

AREI nodrošina izstādes dalībniekus ar līdzfinansējumu līdz 30% (tiešais maksājums Latvijas kopstenda dalībniekam) no neaprīkotas ekspozīcijas platības maksas, nepārsniedzot 18 m2 platību. Gadījumā, ja pretendentu iesniegumos norādītā līdzfinansējuma summa pārsniedz līdzfinansējumam plānoto kopējo finansējumu, AREI veic noteiktās atbalsta intensitātes proporcionālu sadalījumu.

Katram izstādes dalībniekam tiek nodrošināts kopīgs un vienots, pilnībā aprīkots stends- dizains, būve, uzņēmuma produkcijas paraugu vitrīna, 1 info lete, 1 bāra krēsls, apspriežu galds ar 4 krēsliem, atkritumu tvertne, grīdas segums, produkcijas noliktava, stenda tīrīšana, elektrības pieslēgums, bukletu turētājs, uzņēmuma nosaukuma uzraksts uz paneļa un logo. 

Uz līdzfinansējumu dalībai kopstendā var pretendēt Latvijā reģistrēts komersants, zemnieku saimniecība, kooperatīvā sabiedrība, kas darbojas lauksaimniecības un pārtikas produktu ražošanas un/vai tirdzniecības jomā, izņemot zivsaimniecības nozari.

Pieteikšanās dalībai kopstendā:
Pretendents iesniedz šādus dokumentus (dokumentus var lejuplādēt- http://www.arei.lv/lv/iesniedzamie-dokumenti):Iesniegums līdzfinansējuma saņemšanai dalībai kopstendā, kas ir sagatavots datorrakstā latviešu valodā;
Uzņēmuma reģistrācijas apliecības kopiju; 
Uzskaites veidlapu saskaņā ar normatīvajiem aktiem: par de minimis un cita ierobežota apmēra atbalsta uzskaites veidlapu paraugiem un piešķiršanas kārtību vai de minimis atbalsta uzskaites un piešķiršanas kārtību un de minimis atbalsta uzskaites veidlapu paraugiem; par kārtību, kādā administrē un uzrauga valsts atbalstu, ko piešķir saskaņā ar Komisijas 2007.gada 20.decembra Regulu (EK) Nr.1535/2007 par EK līguma 87. un 88.panta piemērošanu de minimis atbalstam lauksaimniecības produktu ražošanas nozarē. Pilnu informāciju par līdzfinansējuma piešķiršanas nosacījumiem dalībai kopstendā var iepazīties Zemkopības ministrijas mājas lapā-http://www.zm.gov.lv sadaļā „Atbalsts tirgus veicināšanai” (2012.gada 14.februāra MK Noteikumi Nr.112 5. Sadaļa).

Izstādē piedalās vairāk nekā 35 valstis- Apvienotie Arābu Emirāti, Austrija, Baltkrievija, Beļģija, Čehija, Dānija, Dominikānas Republika, Francija, Grieķija, Gruzija, Igaunija, Itālija, Īrija, Kanāda, Kazahstāna, Kipra, Krievija, Ķīna, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Moldova, Nīderlande, Pakistāna, Polija, Rumānija, Slovākija, Šveice, Turcija, Ukraina, Ungārija, Uzbekistāna, Vācija, Zviedrija un citas. Vairāk nekā 14 valstu kopstendi. Baltkrievijas, Čehijas, Gruzijas, Igaunijas, Indijas, Itālijas, Latvijas, Lietuvas, Kanādas, Polijas, Moldovas, Ungārijas, Ukrainas un Uzbekistānas.
Vairāk informācijas: www.rigafood.lv.

Izmantojiet iespēju tikties ar vairāk nekā 40 000 esošajiem un potenciālajiem klientiem! Informējiet par jaunumiem pārtikas, dzērienu, tehnoloģiju, sabiedriskās ēdināšanas un servisa jomā un saņemt līdzfinansējumu!


Papildu informācijai:
Andra Ūdre
AREI Starptautiskais pārtikas izstāžu projekts

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts