Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.10.2011

Uzņēmumi izrāda pastiprinātu interesi par dalību “Latvijas Produkts” informatīvajā kampaņā

Jau vairāku nedēļu garumā birojā “Latvijas Produkts” piesakās vietējie uzņēmumi, kas, atzīmējot Latvijas proklamēšanas gadadienu, vēlas iesaistīties mārketinga aktivitātēs, kas veidotas ar mērķi izcelt un popularizēt vietējās preces un pakalpojumus, to kvalitāti un pieejamību.

Visu novembra mēnesi paredzēts pastiprināti informēt Latvijas iedzīvotājus par precēm un pakalpojumiem, kas ir ražoti Latvijā. Uzņēmumi, kas pieteikušies dalībai informatīvajā kampaņā, iepazīstinās patērētājus ar savu produkciju, apstiprinot tās kvalitāti un izcelsmi. Galvenās aktivitātes plānotas ar mērķi veicināt vietējo uzņēmumu produkcijas atpazīstamību, kā arī informēt iedzīvotājus, ka, izvēloties Latvijas preci, ieguvējs ir ražotājs, patērētājs un Latvijas valsts kopumā.

Šobrīd Latvijas vietējiem uzņēmumiem, iespējams, vairāk nekā jebkad nepieciešams atbalsts. Un cilvēki ar prieku izvēlas vietējos produktus, ja tos atpazīst veikalu plauktos. Lai Latvijā ražoto padarītu pamanāmāku, birojs Latvijas Produkts izstrādājis preču zīmi, ar kuru marķētie produkti dod garantiju vietējai izcelsmei un kvalitātei.

Biroja “Latvijas Produkts” pārstāve Ieva Rozenberga norāda, ka uzņēmumi novērtējuši šo iniciatīvu un labprāt izvēlējušies līdzdarboties informatīvajā kampaņā: “Līdz šim esam saņēmuši gan lielu, un Latvijā jau pazīstamu, gan mazāku uzņēmumu pieteikumus. Liels prieks par tiem uzņēmumiem, kuri izrāda savu iniciatīvu patērētāju informēšanā, un ir gatavi iesaistīties radošu aktivitāšu īstenošanā. Lielāko interesi izrādījuši pārtikas ražotāji, tomēr netrūkst arī citu nozaru uzņēmumi. Tā kā mārketinga aktivitātes plānots izvērst vēl plašākas, vēlamies nākt pretī uzņēmumiem, un pagarinām pieteikšanās termiņu līdz 7. oktobrim.”

Latvijas iedzīvotājiem ir jābūt informētiem par to, kādas dažādas, kvalitatīvas, inovatīvas un vērtīgas preces un ērtus pakalpojumus piedāvā uzņēmumi mūsu valstī. Vietējo uzņēmumu attīstība ļauj Latvijā palikt nodokļiem, nodrošina darba vietas un ļauj cilvēkiem palikt dzīvot šajā valstī, tādēļ tie ir jāatbalsta. Uzņēmumi, kas vēlas paplašināt sava produkta mārketinga aktivitātes un iesaistīties šajā kampaņā, aicināti sūtīt pieteikumu birojam “Latvijas Produkts” - info@latvijasprodukts.lv līdz 7. oktobrim.


Par preču zīmi Latvijas Produkts:
Preču zīme “Latvijas produkts” izveidota, lai atbalstītu Latvijas vietējos uzņēmumus un dotu iespēju patērētājiem atpazīt un izvēlēties augstas kvalitātes Latvijā ražotas preces un pakalpojumus, sākot ar pārtiku un beidzot ar mēbelēm vai zobārstniecības pakalpojumiem. “Latvijas produkts” ir preču zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un augsto kvalitāti.


“Latvija Produkts”

  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts