Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

03.07.2018

Unikāla iespēja dzirdēt Inesi Galanti Kalnciema kvartālā


12. jūlijā, brīdi pirms festivāla Summertime – aicina Inese Galante, Rīgā, Kalnciema kvartālā pirmo reizi norisināsies bezmaksas koncerts Ar mīlestību no Ineses Galantes, kura laikā viena no skaistākā soprāna tembra īpašniecēm – Inese Galante, kopā ar pianistu Aivaru Kalēju un jaunajiem talantiem dāvās klausītājiem neaizmirstamu vasaras vakaru, piepildītu ar brīnišķīgu mūziku un mīlestību.
 
Pašā vasaras vidū, 12. jūlijā, Kalnciema kvartālā, festivāla Summertime – aicina Inese Galante patronese aicina rīdziniekus un pilsētas viesus uz vienīgo bezmaksas koncertu šajā gadā – Ar mīlestību no Ineses Galantes, lai izbaudītu brīnišķīgo vasaras atmosfēru iemīļotajā pulcēšanas vietā - Kalnciema kvartālā. Šajā vakarā no skatuves skanēs pazīstamas liriskas kompozīcijas par mīlestību, klavieru pavadībā, kas ļaus visiem klātesošajiem izbaudīt mīļākās melodijas patīkamajā kompānijā. Konkursa Ineses Galantes talanti uzvarētāju muzikālos panākumus novērtējuši ne tikai Latvijas klausītāji, bet arī mākslas un mūzikas profesionāļi.
 
Kalnciema kvartāls ir vēsturiska, taču ļoti populāra vieta dažādiem kultūras pasākumiem, ko iecienījuši arī Rīgas tūristi. Šī ir vieta, kur pulcējas radoši jaunieši un progresīvi tūristi. Kalnciema kvartāls ataino 19.gs. koka arhitektūru, kas pieder pie Rietumeiropas arhitektūras vēlā klasicisma stila. Tas apvieno arhitektūras autentiskumu un mūsdienīgu funkcionalitāti, kas ļauj paplašināt koka ēku izmantošanas iespējas. Te regulāri notiek dažādi food market pasākumi, brīvdabas kino seansi, rokdarbu un amatnieku tirdziņi, kā arī dažādi koncerti.
 
Koncerts Ar mīlestību no Ineses Galantes 12.jūlijā norisināsies Kalnciema kvartālā (Kalnciema ielā 35), plkst. 21:00-23:00, ieeja bezmaksas. Savukārt festivāls Summertime – aicina Ineses Galante norisināsies no 9.-12. un 14.-15.augustam Dzintaru koncertzālē. Sīkāka informācija par festivāla programmu šajā saitē: www.festivalsummertime.com.


  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts