Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

21.09.2016

Ungāru slavenā gulašzupa un vīns Kalnciema kvartālā

Ungārijas vēstniecība Latvijā jau otro gadu pēc kārtas organizē Ungārijas dienas, kuras arī šogad notiks oktobra mēnesī. Tiem, kuri izvēlēsies 1. oktobra sestdienu pavadīt Kalnciema kvartāla tirgū, paralēli jau ierastajiem tirdziņa labumiem būs iespēja arī uzzināt ko vairāk par aizraujošākajiem galamērķiem Ungārijā, izbaudīt šķīvi slavenās ungāru gulašzupas, nopirkt pudeli (vai vairākas) garda ungāru vīna un citus tipiskus gardumus. Mazākajiem būs paredzētas viņiem domātas izklaides.

Tūrisms – Ungārija ir viens no slavenākajiem ceļotāju galamērķiem Eiropā. Ungāri ir lepni ar savu Balatona ezeru, vīna reģioniem, piemīlīgajām pilsētiņām un neatkārtojamo galvaspilsētu Budapeštu. Kalnciema kvartāla tirgū apmeklētājiem ieteiks apskatīt gan pazīstamas, gan mazāk zināmas, bet visnotaļ interesantas apskates vietas.

Aktivitātes bērniem – rotaļas ar Mārīti un Odziņu – diviem īpašiem ungāru pasaku grāmatas varoņiem. 
Būs iespēja spēlēt spēles, likt puzles, krāsot. Grāmatiņu par Mārīti un Odziņu sarakstījusi Ērika Bartoša un tās tulkojumu publicējis apgāds Jumava.

Gastronomija – ungāru gulašzupa vienmēr ir pārsteigusi cilvēkus, neatkarīgi no to izcelsmes. Būs iespēja nobaudīt īsto pasaulslavenā ungāru nacionālā ēdiena garšu, līdzi saņemot tā oriģinālo recepti.

Vīns – tā ir daļa no valstu vēstures, tautas rakstura izpausmēm, iemesls nepatikšanām un baudai. Ungārija ir slavena ar savu deserta vīnu Tokaji aszú, bet Ungārijai ir daudz vairāk, ko piedāvāt. Lielisks sarkanais, baltais, dzirkstošais un rosé vīns. Atnāc uz Kalnciema kvartāla tirgu un izvēlies no labākā!

Ieeja pasākumā ir bez maksas.
Pasākumu norises vieta un laiks - Rīga, Kalnciema iela 35 no 10:00 līdz 16:00  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts