Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

10.05.2014

Tūroperatori no Kaļiniņgradas iepazīst Liepājas tūrisma piedāvājumus

9. un 10.maijā Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs (LRTIB) uzņem vadošos Kaļiņingradas tūroperatorus, lai iepazīstinātu viņus ar Liepājas un apkārtnes tūrisma piedāvājumu klāstu. 

Viesiem Liepājas iepazīšanai sagatavota plaša programma, kuras laikā tiks prezentēti sezonālie tūrisma piedāvājumi un kultūrtūrisms, aktīvās atpūtas iespējas, kā arī Karostas kultūrvēsturiskais mantojums. Tūrē pa Liepājas viesnīcām tiks parādīta naktsmītņu piedāvājumu dažādība. Kaļiningradas tūroperatori izrādījuši interesi interesi par bērnu un jauniešu nometņu rīkošanas iespējām un sporta tūrismu kopumā, tādēļ tie tiksies ar Liepājas Jauniešu mājas pārstāvjiem un apmeklēs Liepājas Olimpisko centru un iepazīs kultūras un sporta aktivitāšu, kā arī SPA zonas iespējas. Tāpat viesi tiks iepazīstināti ar Liepājas piejūras novadu tūrisma piedāvājumiem – aktīvā tūrisma, viesu māju un dabas tūrisma iespējām. Gastronomiskā tūrisma piedāvājumu Kaļiningradas tūroperatori iepazīs etnogrāfikajā mājā “Zvanītāji”, Rucavā. Savukārt Liepājas naktsdzīves iespējas viesiem tiks prezentētas naktsklubā “EGO”.

Jāatzīmē, ka jau šobrīd pēc statistikas rādītājiem ir redzams, ka ar katru gadu pieaug Krievijas tūristu skaits, turklāt viņu uzturēšanās laiks Liepājā un Liepājas apkārtnē ir viens no ilgākajiem, tādēļ gribētos cerēt, ka šīs vizītes rezultāti būs jūtami jau šajā tūrisma sezonā, un arvien vairāk Krievijas tūristu atzīs Liepāju par pievilcīgu galamērķi.

Kaļiņingradas tūroperatoru vizīti organizē Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar Liepājas un apkārtnes tūrisma uzņēmējiem: viesnīcu “Sport Hotel”, restorānu “Barons Bumbiers”, restorānu “House of Food”, etnogrāfisko māju “Zvanītāji”, biedrību „KGB” un nakstklubu “Ego”. 

Linda Finka


  

Vēl ziņas

Pārtikas uzņēmumi aicināti pieteikt vegāniskus produktus Gada augu produkts 2023
Vēl līdz 31.maijam iespēja nodot pārstrādei metāla virtuves piederumus
Pārgājienu aktīvās sezonas jaunumi
Kuldīgā tiek atjaunota garda tradīcija "Kūka + kafija"
Fazer Bakery Baltic apsver iespēju koncentrēt ražošanu Ogrē


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts