Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

12.08.2015

Tūristiem ievērojama interese par Riga Card

Pirmajā mēnesī, kopš Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs (RTAB) pilsētas viesiem sācis piedāvāt produktu Riga Card, Rīgas Tūrisma informācijas centrā (RTIC) par to novērota liela interese. Visbiežāk tiek pirktas kartes, kas derīgas 72 stundas, savukārt pieprasītākie piedāvājumi – ekskursijas brauciens ar divstāvīgo autobusu un sabiedriskais transports. 

Kā liecina RTAB apkopotā informācija, tūristus visvairāk interesē kartes, kas paredzētas 48 stundu un 72 stundu lietošanai. No visa piedāvājuma klāsta, vislielakā interese ir bijusi par ekskursijas braucienu ar divstāvīgo autobusu un sabiedrisko transportu – to izmantojuši visi kartes īpašnieki. 72% no visiem interesentiem izmantojuši iespēju apmeklēt Pēterbaznīcu, 67% devušies vecpilsētas ekskursijā, 45% apmeklējuši Porcelāna muzeju, 26% iepazinušies ar Vēstures un kuģniecības muzeju, bet 25%  - ar Rīgas mākslas telpu. Visbiežāk kartes iegādājas tūristi no Vācijas, Spānijas un Itālijas.

“Pilsētas viesi visbiežāk izvēlas iegādāties karti uz vairākām dienām, jo tad ir iespējams izmantot lielāku skaitu piedāvāto pakalpojumu, ko ne vienmēr var pagūt vienas dienas laikā.  Lai gan visvairāk izmantota iespēja doties kādā no ekskursijām, bieži vien pirmais jautājums no viesiem, ierodoties informācijas centrā ir, vai mēs piedāvājam kartes, kas paredz atlaides muzejos,” stāsta Rīgas Tūrisma Informācijas centra vadītāja Zane Kursīte. 
 
Turpmāk īpašo piedāvājumu klāstu plānots papildināt, pievienojot dažādas izdevīgas un saistošas atlaides un piedāvājumus pilsētas viesiem. 

“Paredzam, ka tirdzniecības apjomi turpmāk palielināsies, jo ir uzsākta karšu tirdzniecība arī lidostas “Rīga” informācijas birojā "Sveicināti Rīgā!", Live Rīga portālā wwww.Liveriga.com un tūrisma aģentūrās,” piebilst Z.Kursīte.

Jau ziņots, ka vasaras sākumā RTAB izveidoja jaunu produktu – Riga Card. Tā darbojas kā sabiedriskā transporta karte, ka arī kalpo kā īpašo piedāvājumu un atlaižu karte populārākajos Rīgas muzejos, apskates objektos un restorānos.

Riga Card piedāvājums ietver neierobežotu braucienu skaitu sabiedriskajā transportā (tramvajos, trolejbusos un autobusos) Rīgas robežās, ekskursijas braucienu ar divstāvīgo autobusu, Vecpilsētas ekskursiju trīs valodās, atlaides braucienam ar kanāla kuģīti, īpašu cenu velosipēdu nomai un atlaidi veloekskursijai. Tāpat kartes īpašniekiem tiek nodrošināta bezmaksas ieeja vai atlaide vairākos muzejos, zoodārzā un  citās apskates vietās. Savukārt Rīgas restorāni piedāvā atlaides 10% -20% apmērā. Anna Blaua

  

Vēl ziņas

Recepte: Roberto Meloni gatavo pastu krēmīgā diļļu mērcē
Latvieši ik gadu izdzer vairāk nekā 1,5 miljonus tasīšu kafijas
Latvijas dabas tūrisma piedāvājums pārsteidz britu tūroperatorus
Ādažu čipsi un Selga triumfē “Gada augu produkts 2023" aptaujā
Svinēsim Jāņus Dzegužkalnā!


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts