Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

08.01.2020

Tūrisma piedāvājumu Rudzu ceļš un Sidra ceļš pasākumu plāns

Tūrisma piedāvājumi Rudzu ceļš un Sidra ceļš veidošana turpinās. Lauku ceļotājs veido mārketinga materiālus un plāno pasākumus šim gadam, kā arī aicina pieteikties dalībai abos jaunajos ceļos:

1)  Sidra ceļš  izstrādāšanai aicināti sidra ražotāji, kā arī veikali, lauku labumu veikali, restorāni, kafejnīcas, krogi, degustācijas istabas un vietas, kur tiek pārdots un piedāvāts no Latvijas aboliem darīts sidrs.
Tiek veidoti materiāli un vietnes ceļotājiem un sidra cienītājiem, kas palīdzēs veicināt atpazīstamību un daudzināt sidru, kā mūsu pašu nacionālo vērtību un interesantu tūrisma produktu.

Pieteikt dalību Sidra ceļā: https://forms.gle/JLnYCdDa5ekM2cqH6

2) Rudzu ceļš veidošanā tiek aicināti pieteikties ne tikai rudzu maizes cepējus, bet arī ēdinātāji - viesu nami, krogi, kafejnīcas, restorāni, kas pasniedz rudzu maizes vai grauda ēdienus, kā arī tos, kuri ražo vai pasniedz no rudzu produkcijas gatavotus dzērienus (kvass, iesalas dzēriens u.c.). 
Ēdinātājiem šī ir iespēja popularizēt ēdienkārtēs jau iekļautos rudzu izstrādājumus, kā arī apgūt jaunus rudzu maizes pasniegšanas veidus un receptes ar kuriem papildināt savu piedāvājumu. 

Pieteikt dalību Rudzu ceļā: https://forms.gle/XoJVEdJnuWcFK97S7

Projektu ietvaros dalībniekiem tiks dota iespēja piedalīties izzinošos semināros, meistarklasēs, dalība pašmāju un starptautiskās izstādēs un citos pasākumos.

Vairāk info par projektiem esam plānojuši stāstīt tuvākajos semināros 22.01.2020 Sidra ceļš Tukuma novadā  un 30.01.2020 Rudzu ceļš Ozolnieku novadā. Skatiet pielikumā programmas un lūdzam pieteikties Inese Orupa ineseo@celotajs.lv, tel: 67617600
Projekti "Rudzu ceļš" (Nr.19-00-A01630-000002) un "Sidra ceļš" (Nr.19-00-A01630-000001) tiek īstenoti ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) atbalstu. „Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai – Eiropa investē lauku apvidos”.
Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests. 

  

Vēl ziņas

Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts