Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

14.04.2014

Turībā tiks atklāta daudzfunkcionāla mācību telpa StartUp

Otrdien, 15. aprīlī, plkst. 15.00-16.30 Biznesa augstskolā Turība, Graudu ielā 68, Rīgā, notiks augstskolas Starptautiskā tūrisma fakultātes jaunās mācību telpas StartUp hotel atklāšanas svētki. StartUp hotel ir daudzfunkcionāla, mājīga, ērta un interesanta vide, kas pietuvināta reāliem tūrisma pakalpojumu sniegšanas apstākļiem un kur turpmāk topošie tūrisma un viesmīlības speciālisti paralēli studijām savas prasmes varēs pilnveidot praktiski.

Mācību telpas izveides iemeslus skaidro Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāne Agita Doniņa: ”Turība vienmēr uzsvērusi praktisku iemaņu nozīmīgumu jaunu speciālistu izglītošanā, tāpēc šī projekta īstenošana ir tikai loģisks turpinājums mūsu jau uzkrātajai pieredzei izglītībā. Nosaukums StartUp hotel  precīzi raksturo jaunās mācību telpas daudzfunkcionālo vidi, kur topošie nozares speciālisti varēs darboties praktiski un piedalīties dažādās diskusijās un konferencēs, tādējādi gūstot jaunas iemaņas un idejas saviem turpmākajiem mērķiem un biznesam”.

Kā norāda A. Doniņa,  tūrisma un viesmīlības servisā visam jābūt atstrādātam līdz pašam sīkumam, jāpārzina un jāprot itin viss, sākot no zemākās pozīcijas. „Tikai tad, kad jaunie speciālisti ir izpratuši viesmīlības servisa darba specifiku un nianses, var gūt atzinību un panākumus, pakāpties augstāk un kādu dienu kļūt par labu viesnīcas vadītāju. Izveidojot šo mācību telpu, ceram sagatavot arvien labākus speciālistus gan viesnīcām, gan restorāniem.” 

Jaunās mācību telpas tapušas, augstskolai sadarbojoties ar  nozares uzņēmumiem, kā arī tūrisma un viesmīlības studiju programmu absolventiem-uzņēmējiem, nodrošinot studējošajiem iespēju praktiski pilnveidot profesionālās prasmes.

StartUp hotel svinīgi tiks atklāts, klātesot augstskolas vadībai un docētājiem, viesmīlības jomā atzinību guvušiem profesionāļiem un viesnīcu vadītājiem, augstskolas absolventiem un studentiem.

Jau ziņots, ka augstskolas centienus sniegt topošajiem tūrisma un viesmīlības nozares speciālistiem mūsdienīgu, darba tirgus prasībām atbilstošu izglītību ir augsti novērtējusi tik prestiža starptautiskā organizācija kā ANO Pasaules tūrisma organizācija (UNWTO – UN World Tourism Organization), ko apliecina organizācijas ceturto reizi piešķirtā TedQual akreditācija Starptautiskā tūrisma fakultātes īstenotajai profesionālā bakalaura studiju programmai Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība un pirmo reizi profesionālā maģistra studiju programmai Tūrisma stratēģiskā vadība uz maksimālo laiku – četriem gadiem. 

Dace Kristiāna Ūdre

  

Vēl ziņas

Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti
Uztura speciāliste Lizete Puga: ieteicamākie ēdieni ķermeņa labsajūtai
Veiksmīgi noritējis seminārs Somijas medijiem un tūrisma nozares pārstāvjiem
Ir nācis klajā pirmais MICHELIN ceļvedis Latvijā


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts