Horeca, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, bāri

Ziņas

12.03.2014

Turība aicina uz šī gada pirmo Atvērto durvju dienu

Rīt, 13. martā, plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība organizē šī gada pirmo Atvērto durvju dienu! Ikvienam interesentam būs iespējams tikties ar jau esošajiem studentiem, pasniedzējiem, fakultāšu dekāniem, lai uzdotu jautājumus par studiju procesu un studentu dzīvi šajā augstskolā. 

Atvērto durvju dienas apmeklētāji varēs pārliecināties, ka Turības mācību procesa metodēs liels uzsvars tiek likts uz praktisku iemaņu apguvi, kas noder topošajiem uzņēmējiem un tiek augstu novērtēta Latvijas darba devēju vidū.


Augstskolā interesentus ciemos gaidīs no marta līdz augustam. Precīza informācija par atvērto durvju dienām un plkst. laikiem atrodama augstskolas mājas lapā www.turiba.lv. 


Uzrunājot potenciālos studentus, šogad tieši praktisko iemaņu apguves iespējas studiju procesā tiks uzsvērtas kā priekšrocība sīvajā darba tirgus konkurencē. 

Biznesa augstskola Turība praktiskas studijas veido 60 % mācību laika, pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Augstskolā pieejamas plašas prakses iespējas dažādu nozaru uzņēmumos Latvijā un ārvalstīs, kā arī darbojas moderns un plašs Biznesa inkubators, kur jau tagad 70 studentu un absolventu veidoti uzņēmumi, tādējādi praktiski pārbaudot savu biznesa ideju dzīvotspēju.

Turībā uzstāšanās un argumentēšanas prasmes ikviens students var pārbaudīt TV studijā, Tiesas zālē, mācību poligonā vai izmantojot citus iekšējos resursus. 
Jaunie uzņēmēji studē un attīsta uzņēmējdarbību jau gadu īstenotajā StartUP Akadēmijā, kur ar padomiem biznesā dalās pieredzējuši mentori, savukārt Žurnālistika un mediji studenti studiju ikdienu pavada, klausoties nozares profesionāļu lekcijas un gūtās zināšanas pārbaudot praktiski laikraksta Diena redakcijā. 

Saskaņā ar Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla Prakse.lv veikto aptauju, Turība darba devēju vērtējumā ir ceturtā ieteiktākā izglītības iestāde Latvijā. Jauno speciālistu panākumus karjerā apstiprina arī nodarbinātības rādītāji valstī – Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām.
Vairāk par studiju iespējām Biznesa augstskolā Turība iespējams uzzināt www.turiba.lv. 


Dace Kristiāna Ūdre

  

Vēl ziņas

Aizvadīts jau 3.starptautiskais konkurss ”Learn, Know, Do, Can, Show”
Veiksmīgi noslēgusies AEHT sagatavošanas konference Rīgā
Latvijas pavāru elite nu jau trešo reizi startē Bocuse d’Or Eiropas atlasē, Pasaules prestižākajā pavāru konkursā!
Inovatīvs sadarbības projekts - mobilā mācību lietotne viesmīlības nozarē
Kas drošāks- steiks vai nageti


Parakstīties uz jaunumiem

Vārds, uzvārds E-pasts